Chata Barbucha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je umístěna v Horní Rokytnici nad Jizerou, k chalupě je možno přijet a parkovat u ní automobilem.Vzdálenost od Prahy 130km, od Liberce 54km. Do Rokytnice jezdí autobusy pravidelných linek. Od chalupy jsou v docházkové vzdálenosti vleky U Modré Hvězdy a Ski busem zdarma během 10 minut celý areál sjezdovek na Lysé Hoře.
Vybavení a služby
V přízemí chaty se nachází plně vybavená kuchyň s velkým jídelním stolem, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem, koupelna s rohovou vanou a WC. Dále se tu nacházejí dva dvoulůžkové pokoje. V prvním patře se nacházejí tři pokoje pro 3-4 osoby. Dále společenská místnost, vybavená kuchyňka a dvě koupelny se sprchovým koutem a WC, z jedné je krásný výhled na Lysou Horu. Objekt je centrálně vytápěn plynovým kotlem. Součástí objektu je velká zahrada venkovním posezením. Pobyt je možný i se zvířetem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rokytnice nad Jizerou je překrásné horské městečko, které nabízí mnoho možností jak využít volný čas: v blízkosti lyžařské vleky s možností denního a nočního lyžování, sportovní hala, kuželna, bowling, sauna, snowtubing, vyjížďky na saních s koňmi, půjčovna lyží, tenisové kurty, summertubing, terénní horské káry, bikepark, motokáry, půjčovna horských kol, elektrokol, ... Další aktivity: Koupaliště Jablonec nad Jizerou 4km, Krytý bazén Jilemnice 20km, Aquapark Jablonec nad Nisou 35km, Aquapark Babylon Liberec – 50km, ZOO Liberec 50km
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz