PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Barbora

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Český Jiřetín
Adresa: 
Horní Ves 61, Český Jiřetín
Web adresa:
www.ceskehory.cz/barboraceskyjiretin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

Chata v krásné, sluncem zalité části obce Český Jiřetín v Krušných horách. Prostředí je jako stvořené pro relax i aktivní dovolenou během léta i zimy. Celoročně nabízíme více skupinám ubytování v maximálně kapacitě 44 lůžek. Stravování v naší restauraci s kapacitou 40 míst.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Stylová horská chata BARBORA se nachází v Krušných horách v klidné, malebné, slunné části Českého Jiřetína, v přírodním parku Loučenská vrchovina. Prostředí je ideální pro relaxaci a odpočinek, aktivní dovolenou, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, firemní školení, rodinné oslavy, svatby, sportovní a kulturní akce, ubytování pro školy v přírodě. Bezplatné parkování... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata BARBORA celoročně nabízí více skupinám ubytování v maximálně kapacitě 44 lůžek. Pokoje 1. patro: Pokoj č.2 se čtyřmi palandami, Pokoj č.3 se třemi palandami, Pokoj č.4 se dvěma palandami, Pokoj č.5 se třemi palandami a samostatným lůžkem, Pokoj č.7 s jednou palandou a samostatným lůžkem. Pokoje 2.patro: Pokoj č.21 se dvěma samostatnými lůžky, Pokoj č.22 se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je množství aktivit každého druhu. Koupání u Přehrady Fláje, vodní nádrže Janov, vodní nádrže Všechlapy, Mosteckém jezeře, jezeře Matylka, na koupališti Koldům i v Aquacentru Teplice. V okolí je hodně hradů a zámků, například Jezeří, Duchcov, Teplice, hrad Hněvín a zřícenina hradu Krupka. Lyžování ve skiareálu Český Jiřetín, Sport areálu Klíny, skiareálu... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Penzion Chata Barbora s.r.o.
Informace poskytnul: Alena Seifertová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz