Ubytování Český Jiřetín
České hory » Krušné hory » Ubytování Český Jiřetín

Ubytování - Český Jiřetín

Ubytování Český Jiřetín - výběr kategorie ubytování:
Vše (5)
Hotely (0)
Apartmány (0)
Rekreační střediska (0)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Ubytování v soukromí (0)
Český Jiřetín je horská příhraniční obec nad Flájským potokem. Jižně od Českého Jiřetína se nachází uprostřed Valdštejnské obory dřevěný lovecký zámeček z roku 1760. Další historickou památkou je dřevěný kostel sv. Jana Křtitele, který byl přesunut do obce ze zatopené obce Fláje. Český Jiřetín je dnes vyhledávaným horským střediskem.
Více o místě Český JiřetínČeský Jiřetín - Zajímavosti v okolí
Chata Český Jiřetín
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Chata se nachází v obci Český Jiřetín v Krušných horách v části zvané Mlejnky. Přímo v obci je hraniční přechod Další » do Německa. V blízkosti chaty se nachází lyžařský vlek.
Penzion Stará Hračkárna
Kategorie ubytování: Penzion
Nově rekonstruovaný penzion v obci se čtyřmi lyžařskými vleky (nejdelší 1km) a skvělou dostupností běžeckých tras Další » . Ideální podmínky pro horskou cyklistiku a turistiku. Dvou až pětilůžkové pokoje s luxusním vybavením v přírodním stylu.
Orientační cena lůžko/noc:
380 Kč bez stravování
380 Kč bez stravování
380 Kč bez stravování
Chata Mlejnky
Kategorie ubytování: Horská chata
Rekreační objekt se nachází v klidném horském městečku Český Jiřetín, který patří k nejpříjemnějším, stále více Další » vyhledávaným místem v Krušných horách. Sousedí s příhraniční německou obcí Deutschgeorgenthal.
Chalupa Český Jiřetín
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Nově zrekonstruovaná chalupa, ležící 100m od sjezdovky v obci Český Jiřetín. S kapacitou 38 osob. Lze pronajmout Další » celý objekt nebo částečně. V objektu velká společenská místnost, bar, kuchyň, 4 apartmány a 7 pokojů.
Orientační cena lůžko/noc:
170 Kč bez stravování
170 Kč bez stravování
200 Kč bez stravování
Chalupa s apartmány v Českém Jiřetíně
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Chalupa s apartmány se nachází v obci Český Jiřetín, která je současně hraniční s Německem. Polohou je situována Další » – 200m od sjezdovky „čerťák“ (bohužel se uměle nezasněžuje), lyžařský areál se zasněžováním je vzdálen cca 1km (3 vleky, nejdelší cca 900m).
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist