Chalupa Kocbeře

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kocbeře
Adresa: 
GERLINDA LIMBERSKÁ, Písečná 43l, 500 09 Hradec Králové
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 162 355
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/limberska-kocbere
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 320 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Mladé Buky počasí Mladé Buky

Po domluvě

Zrekonstruovaná chalupa na okraji vesnice v blízkosti rozsáhlých lesů,posazená v okrasné, udržované oplocené zahradě, poskytuje klid a nerušený pobyt. Od června do září k dispozici bazén se solárním ohřevem. V mimosezoně VÝRAZNÉ SLEVY.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v malé obci Kocbeře mimo hlavní komunukaci ve vzdálenosti 5km od Dvora Králové n.L. směr Trutnov. Přístup je po místní asfaltové komunikaci, která se i v zimě pravidelně udržuje. Parkoviště pro 2 auta je bezprostředně u chalupy. Terén zahrady je svažitý, ale i s dostatečně velkým prostorem pro hry a zábavu. V zahradě je velké alpinium. Asi ve... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa nabízí v přízemí větší chodbu se schody do podkroví. Z chodby je vstup přímo ven na odpočinkový prostor v zahradě, který je vybaven zahradním nábytkem. Na zahradě je venkovní krb. V přízemí je velká společenská místnost s krbovým sporákem na dřevo, na němž je možno vařit i péct a s průhledem do ohniště. Dále se zde nachází kuchyňský kout vybavený indukčními... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bezprostřední okolí chalupy poskytuje značné možnosti využití času jak na pasivní, tak i aktivní odpočinek. Především pro cykloturistiku (kola je možno uložit v chalupě), ale i pěší turistika může uspokojit. V létě je to sběr lesních plodů, hlavně borůvek a hub, ale často se narazí i na maliny, ostružiny,brusinky. Rovněž kulturní památky jsou zde hojné - např. zámek... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Gerlinda Limberská
Informace poskytnul: Gerlinda Limberská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz