PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa u MVE

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Ludvíkov pod Pradědem
Adresa: 
Ludvíkov 153
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608732432
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovaniludvikov.cz www.ceskehory.cz/ubytovaniludvikov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Z DŮVODU OPRAV MÁME DO ZÁŘÍ 2022 ZAVŘENO. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Pronájem celého objektu v centru Jeseníků! V naší chalupě Vám můžeme nabídnout ubytování ve čtyřech pokojích: 3x třílůžkový pokoj a 1x pokoj s dvoulůžkem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt je vzdálen cca 100m od silnice, takže je zde zajištěno soukromí. Je dostupný autem s možností parkování přímo u objektu. Zastávka autobusu cca 200m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt je kompletně vybaven, včetně dvou vybavených kuchyní, společenskou místností, která nabízí posezení a odpočinek u stylových kachlových kamen a TV. K dispozici je hřiště na různé hry, venkovní ohniště, gril, zahradní nábytek. Vytápění objektu je zajištěno tepelným čerpadlem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci se nachází několik hospůdek a restaurací cca 200m od objektu. Ve vzdálenosti cca 500m od objektu jsou lyžařské vleky. Vedou tudy cyklotrasy a turistické trasy k zajímavostem v okolí (Zámecká hora s vyhlídkou 4km, Karlova Studánka 7km, Rolandův kámen 5km). V Karlově Studánce je veřejný krytý bazén se saunou a atrakcemi pro děti.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: MD Energo, spol. s r.o.
Informace poskytnul: David Kepka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz