Chalupa U Kapličky

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Častolovické Horky
Adresa: 
Častolovické Horky 14
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 236 026
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.orlickechalupy.cz
www.ceskehory.cz/chalupaukaplicky

Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v krásné přírodě, na polosamotě obkroužené ze dvou stran lesy, ze dvou starým písníkem a zákrutou řeky Divoké Orlice. Do vesnice položené na hlavním tahu Hradec Králové - Kostelec nad Orl. - Vambek - Žamberk atd. je cca 1,5km. Chalupa má velkou jihozápadně orientovanou terasu vhodnou ke klidnému posezení jak za horkého letního dne ve stínu, tak ... více >>
Vybavení a služby
Chalupa je položena v uzavřené oplocené zahradě cca 750m2 velké. Jedná se o adaptované vesnické stavení s velkou garáží, zde k dispozici 4 jizdní kola, stůl na stolní tenis, zahradní gril, nafukovací dětský bazének,bazén s pískovou filtrací a sol.ohřevem.Samotná obytná část se skládá z velké obytné kuchyně s kachlovými kamny, sporákem, lednicí, jídelním koutem, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Chalupa je ideální ke strávení klidné, odpočinkové dovolené spojené s koupáním, houbařením a rybolovem, stejně tak lze prožít aktivní pobyt spojený s návštěvou mnohých památek, pozoruhodností, koupališť,bazénů, tenisových kurtů či středisek zimních sportů. Podrobnosti najdete při návštěvě našich stránek www.holiday.wz.cz
Provozovatel: MUDr.T.Mertlík
Informace poskytnul: MUDr.T.Mertlík
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz