Chalupa U Kapličky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v krásné přírodě, na polosamotě obkroužené ze dvou stran lesy, ze dvou starým písníkem a zákrutou řeky Divoké Orlice. Do vesnice položené na hlavním tahu Hradec Králové - Kostelec nad Orl. - Vambek - Žamberk atd. je cca 1,5km. Chalupa má velkou jihozápadně orientovanou terasu vhodnou ke klidnému posezení jak za horkého letního dne ve stínu, tak při západu slunce v podvečer. Polohou je chalupa vhodná, jak ke klidné pohodové dovolené, tak i k aktivnímu odpočinku spojenému s návštěvou mnohých zámků, sportovišť, koupališť a bazénů, v zimě v dosahu zimní střediska Deštné v Orlických horách, Říčky v Orlických horách, Zdobnice a Bartošovice.
Vybavení a služby
Chalupa je položena v uzavřené oplocené zahradě cca 750m2 velké. Jedná se o adaptované vesnické stavení s velkou garáží, zde k dispozici 4 jizdní kola, stůl na stolní tenis, zahradní gril, nafukovací dětský bazének,bazén s pískovou filtrací a sol.ohřevem.Samotná obytná část se skládá z velké obytné kuchyně s kachlovými kamny, sporákem, lednicí, jídelním koutem, mikrovlnkou, kávovarem a veškerým jídelním i varným nádobím potřebným pro pobyt výše uvedeného počtu osob. Velký obývák je vybaven sedací soupravou, nábytkem, barevnou TV, satelitním přijímačem, HiFi sestavou a videem. V místnosti je též krb s ventilátorem. Dvě ložnice - jedna menší s manželským dvoulůžkem a dětskou postýlkou a jedna větší, s manželským dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky. Sociální zařízení má vanu, WC a sprch.kout. Chalupa je vytápěna el.přímotopy a lok.topidly.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Chalupa je ideální ke strávení klidné, odpočinkové dovolené spojené s koupáním, houbařením a rybolovem, stejně tak lze prožít aktivní pobyt spojený s návštěvou mnohých památek, pozoruhodností, koupališť,bazénů, tenisových kurtů či středisek zimních sportů. Podrobnosti najdete při návštěvě našich stránek www.holiday.wz.cz
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz