Chalupa U Kapličky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v krásné přírodě, na polosamotě obkroužené ze dvou stran lesy, ze dvou starým písníkem a zákrutou řeky Divoké Orlice. Do vesnice položené na hlavním tahu Hradec Králové - Kostelec nad Orl. - Vambek - Žamberk atd. je cca 1,5km. Chalupa má velkou jihozápadně orientovanou terasu vhodnou ke klidnému posezení jak za horkého letního dne ve stínu, tak při západu slunce v podvečer. Polohou je chalupa vhodná, jak ke klidné pohodové dovolené, tak i k aktivnímu odpočinku spojenému s návštěvou mnohých zámků, sportovišť, koupališť a bazénů, v zimě v dosahu zimní střediska Deštné v Orlických horách, Říčky v Orlických horách, Zdobnice a Bartošovice.
Vybavení a služby
Chalupa je položena v uzavřené oplocené zahradě cca 750m2 velké. Jedná se o adaptované vesnické stavení s velkou garáží, zde k dispozici 4 jizdní kola, stůl na stolní tenis, zahradní gril, nafukovací dětský bazének,bazén s pískovou filtrací a sol.ohřevem.Samotná obytná část se skládá z velké obytné kuchyně s kachlovými kamny, sporákem, lednicí, jídelním koutem, mikrovlnkou, kávovarem a veškerým jídelním i varným nádobím potřebným pro pobyt výše uvedeného počtu osob. Velký obývák je vybaven sedací soupravou, nábytkem, barevnou TV, satelitním přijímačem, HiFi sestavou a videem. V místnosti je též krb s ventilátorem. Dvě ložnice - jedna menší s manželským dvoulůžkem a dětskou postýlkou a jedna větší, s manželským dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky. Sociální zařízení má vanu, WC a sprch.kout. Chalupa je vytápěna el.přímotopy a lok.topidly.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Chalupa je ideální ke strávení klidné, odpočinkové dovolené spojené s koupáním, houbařením a rybolovem, stejně tak lze prožít aktivní pobyt spojený s návštěvou mnohých památek, pozoruhodností, koupališť,bazénů, tenisových kurtů či středisek zimních sportů. Podrobnosti najdete při návštěvě našich stránek www.holiday.wz.cz
TOPlist