Chalupa u Jiřího

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stará Ves u Rýmařova
Adresa: 
Potočná 163/105, Stará Ves
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 720 344, 777 158 885
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaujiriho.cz
www.ceskehory.cz/chalupaujiriho

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Rýmařov počasí Rýmařov


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v klidné části obce Stará Ves na okraji lesa. Pod chalupou vede turistická trasa a zastávka autobusu spojující obec s Rýmařovem (6km). Parkování pro 6 aut u chalupy.
Vybavení a služby
Celková kapacita 25 lůžek, ve dvou, tří a pěti lůžkových pokojích. Sprchy a toalety společné. Dále je k dispozici jeden apartmán pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Prostoná jídelna s barem. Herna s kulečníkem a šipkami. Sauna. Prostorná zahrada s trampolínou, houpačkami a dětskou skluzavkou. Ohniště pro letní opékání buřtů. Výborná domácí kuchyně.
Rekreace a služby v okolí
V oblasti vede několik značených turistických tras. Možnost různorodých pěších, cyklo a lyžařských tůr. Lyžařský vlek Stará Ves s nočním lyžováním cca 300m od chalupy. Houbaření, procházky po okolí. Turistické cíle: • 10km hrad Sovinec, 25km zámek Úsov (s největší sbírkou loveckých trofejí v Evropě), 25km zámek Velké Losiny, kde je i termální koupaliště (v... více >>
Provozovatel: Růžena Halová
Informace poskytnul: Jiří Hala
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz