PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Střítež » Chalupa Střítež

Chalupa Střítež

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Střítež
Adresa: 
Střítež 22, 73959 Střítež
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupastritez
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Venkovní bazén

Přijeďte navštívit jedno z nejkrásnějších míst v Beskydech! a načerpat energii do místa plného přírody a sportovního vyžití! Velká atraktivní chalupa vhodná k rodinným oslavám, firemním akcím nebo dokonce menším svatbám. Celoroční týdenní i víkendové pronájmy za příznivé ceny.

Chalupa Střítež Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
14 Lůžek + 6 Přistýlek, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
2x Přistýlka
Ložnice 3:
4x Samostatné lůžko
Ložnice 4:
2x Samostatné lůžko
2x Přistýlka
Ložnice 5:
2x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Lůžka mimo ložnice:
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Sportovní hřiště
Dětské hřiště
Venkovní posezení
Venkovní gril
Stolní fotbal
Stolní tenis
Biliár
Povlečení
Ručníky
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (4km)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (9km)
U cyklostezky (300m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v Moravskoslezských Beskydech 20km od obce Jablunkov, disponuje parkovištěm s kapacitou až 10 parkovacích míst. Na místo je také možno dopravit se vlakem (vlaková stanice Střítež je vzdálena 1500m) nebo autobusem (zastávka Vělopolí je vzdálena 500 metrů).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Naše chalupa je zařízena vším, co během svého poznávání Beskyd budete potřebovat. Od vybavené kuchyňky, přes toaletní místnosti až po kulečníkové stoly, síť pro míčové sporty a tak dále... Objekt je vybaven pěti ložnicemi (3/2,3/4) + možnost přistýlek, k dispozici je dětská postýlka. V chalupě je velký obývací pokoj se sedací soupravou. V chalupě je koupelna s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Necelý kilometr je vzdálena restaurace a obchod. V blízkosti jsou desítky kilometrů upravených cyklotras a turistických stezek (kola i lyže je možno uskladnit v objektu). Koupání: Krytý bazén + venkovní koupaliště Třinec 9km, aquapark s celoročním provozem (tobogány, divoká řeka, whirlpool, sauny aj.), Olešná 18km, venkovní koupaliště Č. Těšín 10km, Žermanická a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: KP MATY SERVICE s.r.o.
Informace poskytnul: Karel Pinkas
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz