PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Karolinka » Chalupa Staré polesí

Chalupa Staré polesí

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Karolinka
Adresa: 
Lesní 133, 756 05 Karolinka
Web adresa:
www.ceskehory.cz/starepolesi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 450 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kohútka

počasí Nový Hrozenkov

Wi-Fi

Není možný

Chalupa rodinného typu v přímé blízkosti cyklostezky Bečva a Skiareálu Karolinka.

Obsazené termíny

30.6.2022 - 7.7.2022

13.7.2022 - 17.7.2022

22.7.2022 - 24.7.2022

20.8.2022 - 27.8.2022

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Staré polesí se nachází v přímé blízkosti cyklostezky Bečva a skiareálu Karolinka. K chalupě se dostanete autem, autobusem (200m) i vlakem (350m). V blízkém okolí restaurace, obchody, lékárna, bankomat.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa Staré polesí je moderně vybavená, má tři pokoje se sociálním zázemím, LCD televizí, Wi-fi a stylovou vybavenou kuchyní. Vstup do kuchyně pouze zvenku. Pro hosty je k dispozici kryté parkoviště (2 místa) a místnost pro úschovu kol a lyží. Pokoje: • 1x dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, vlastním sociálním zařízením a balkonem. • 1x dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek. • 1x čtyřlůžkový pokoj.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Cyklostezka Bečva, skiareál Karolinka, skiareál Kyčerka, Kohútka, turistické trasy, přírodní koupaliště Balaton. Výlety do okolí - Rožnov pod Radhoštěm, Pustevny...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lenka Balcarová
Informace poskytnul: Lenka Balcarová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz