TOPlist

Chata Sport

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Jablonec nad Jizerou, Buřany
Adresa: 
Chata SPORT
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-736 514 936
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatasport
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

počasí Jablonec nad Jizerou počasí Jablonec nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou hlásí 15 - 35 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Ubytování pro 24 osob v krkonošské roubence a přístavbě. 5 prostor. pokojů a společné nové soc.zařízení (4 sprchy + 3 WC). Hernička s hračkami, přebal.pult, klouzačka, plast.domeček. Kuchyně - nádobí, 2x lednice, el.sporák, mikr.trouba, 2x rychl.konev, myčka, kávovar. WI-FI, sauna, bazén, vyhř.sud.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata SPORT se pronajímá POUZE JAKO CELÝ OBJEKT ! pro skupiny do 24 osob. Majitelé zde nebydlí. Nachází se v malebném údolí nad Jabloncem nad Jizerou, v údolí františkovského potoka na zcela klidném a slunném místě. Parkování přímo u chaty – cca 5-7 parkovacích míst. DOPRAVA: • Železný Brod – Tanvald – Kořenov – Jablonec nad Jizerou. V Jablonci nad Jizerou projet... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pro relaxaci je k dispozici vnitřní infra sauna a venkovní koupací sud s ohřevem vody kamny na dřevo ponořenými uvnitř, viz fotografie. Společenská místnost a zároveň jídelna je umístěna v útulné roubené světnici v původní části objektu z roku 1876. Ubytování je v pěti prostorných, pohodlných pokojích a společné rekonstruované sociální zařízení (na objekt... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jablonec nad Jizerou-dostatečný výběr vleků všech tříd náročnosti. Skiareál Jablonec n.Jizerou - Na Kamenci (2,5km, uměle zasněžováno) a Jarák - vhodný pro začátečníky a pro děti, Rokytnice nad Jizerou - Středisko Studenov (nadmořská výška 630–933 metrů, s 5 lyžařskými vleky, pro začátečníky a středně zdatné lyžaře. Rokytnice nad Jizerou - Skiareál Horní Domky – Lysá... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lukáš Suchý
Informace poskytnul: Simona Suchá
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz