PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Sport

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata SPORT se pronajímá POUZE JAKO CELÝ OBJEKT ! pro skupiny do 24 osob. Majitelé zde nebydlí. Nachází se v malebném údolí nad Jabloncem nad Jizerou, v údolí františkovského potoka na zcela klidném a slunném místě. Parkování přímo u chaty – cca 5-7 parkovacích míst. DOPRAVA: • Železný Brod – Tanvald – Kořenov – Jablonec nad Jizerou. V Jablonci nad Jizerou projet celým městečkem, pokračovat rovně a po přejezdu druhých želez. kolejí uvidíte cca po 500 m dopravní značku Buřany – odbočka doleva. Odbočíte a jedete cca 2,5km údolím až dojedete k objektu SPORT – po pravé straně u místní silnice. • Nová Paka – Jilemnice – Poniklá a pak cca 500 m před Jabloncem nad Jizerou uvidíte odbočku na Buřany – doprava (jakmile dojedete až do Jablonce nad Jizerou, tak už jste daleko a je třeba se otočit zpět). Odbočíte a jedete cca 2,5km údolím až dojedete k objektu SPORT – po pravé straně u místní silnice.
Vybavení a služby
Pro relaxaci je k dispozici vnitřní infra sauna a venkovní koupací sud s ohřevem vody kamny na dřevo ponořenými uvnitř, viz fotografie. Společenská místnost a zároveň jídelna je umístěna v útulné roubené světnici v původní části objektu z roku 1876. Ubytování je v pěti prostorných, pohodlných pokojích a společné rekonstruované sociální zařízení (na objekt připadají 4 sprchy) je umístěno v nové přístavbě v horském stylu ve 3 podlažích. Rozmístění pokojů - přízemí: relaxační místnost s Infrasaunou pro 3-4 osoby, TV pokoj - dětská herna s gaučem, sociální zařízení - celkem 4x sprcha, 5x umyvadla, 3x WC, společenská místnost + kompletně rekonstruovaná kuchyně, krbová kamna. 1.patro: 4-lůžkový pokoj (1x dvojlůžko 160cm, 2x sam.lůžko), 5–lůžkový pokoj (2x dvojlůžko 160cm + 1x sam.lůžko), 5-lůžkový pokoj (1x sam.lůžko, 1x dvojlůžko + 1x palanda), 1x umyvadlo, 1x WC, vchod do objektu, lyžárna. 2.patro: 4–lůžkový pokoj (1x dvojlůžko 160cm, 2x sam.lůžko), velký 6–lůžkový pokoj (1x dvojlůžko 160cm, 2x sam.lůžko). Celý objekt je z důvodu dřevěné stavby veden jako nekuřácký. Ubytování se zvířaty možné po dohodě za příplatek+kauce na škody. Parkování přímo u chaty – cca 6-7 parkovacích míst. Vybavená kuchyně dostatkem nádobí, 2x lednice, elektr.sporák, mikrovlnná trouba, 2x rychlovarná konev, myčka, pračka, Nespresso kávovar, přehrávač CD + rádio, 2x TV, v objektu WI-FI připojení k internetu. V objektu je výčepní zařízení. Pro odkládání obuvi, včetně lyžařské, lyží i sáněk je určena vstupní veranda s regály a odkládací místnost. Pro udržení domácího prostředí se při vstupu do objektu přezouvá. Pro Vaše děti je v přízemí u světnice celý jeden pokoj zařízen jako herna pro případ nepříznivého počasí. V létě nová, osvětlená terasa s bazénem, posezením a grilem. Ohniště pod terasou.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jablonec nad Jizerou-dostatečný výběr vleků všech tříd náročnosti. Skiareál Jablonec n.Jizerou - Na Kamenci (2,5km, uměle zasněžováno) a Jarák - vhodný pro začátečníky a pro děti, Rokytnice nad Jizerou - Středisko Studenov (nadmořská výška 630–933 metrů, s 5 lyžařskými vleky, pro začátečníky a středně zdatné lyžaře. Rokytnice nad Jizerou - Skiareál Horní Domky – Lysá hora se čtyřsedačkovou lanovkou do výšky 1312m n.m., u Modré hvězdy (pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy, provazový vlek pro nejmenší děti - dětskou školku, lyžařskou školu přímo v areálu atd.), Paseky nad Jizerou (lyžařský areál se 4 vleky). Pro běžkaře-upravované běžecké tratě v areálu "Pod Dvoračkama", které se nacházejí na Vlčím hřebenu a navazují na tratě sousedního zimního střediska Harrachov a pokračují po krkonošské magistrále až do Špindlerova mlýna. Celkový okruh je 13,5km. Možnosti výletů na běžkách po okolí jsou velké, na mapě v pensionu si jistě vyberete z nabídky. V letním období nabízejí Krkonoše obrovské množství turistických tras i cyklotras. JÍZDA NA KONÍCH cca 500m pod penzionem je Jezdecká stanice KAŠPARKA. Krytý plavecký bazén se saunou najdete v Jilemnici (15km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz