Poloha a dosažitelnost

Chata SPORT se pronajímá POUZE JAKO CELÝ OBJEKT ! pro skupiny do 24 osob. Majitelé zde nebydlí. Nachází se v malebném údolí nad Jabloncem nad Jizerou, v údolí františkovského potoka na zcela klidném a slunném místě. Parkování přímo u chaty – cca 5-7 parkovacích míst. DOPRAVA: • Železný Brod – Tanvald – Kořenov – Jablonec nad Jizerou. V Jablonci nad Jizerou projet celým městečkem, pokračovat rovně a po přejezdu druhých želez. kolejí uvidíte cca po 500 m dopravní značku Buřany – odbočka doleva. Odbočíte a jedete cca 2,5km údolím až dojedete k objektu SPORT – po pravé straně u místní silnice. • Nová Paka – Jilemnice – Poniklá a pak cca 500 m před Jabloncem nad Jizerou uvidíte odbočku na Buřany – doprava (jakmile dojedete až do Jablonce nad Jizerou, tak už jste daleko a je třeba se otočit zpět). Odbočíte a jedete cca 2,5km údolím až dojedete k objektu SPORT – po pravé straně u místní silnice.

  Vybavení a služby

Pro relaxaci je k dispozici vnitřní infra sauna a venkovní koupací sud s ohřevem vody kamny na dřevo ponořenými uvnitř, viz fotografie. Společenská místnost a zároveň jídelna je umístěna v útulné roubené světnici v původní části objektu z roku 1876. Ubytování je v pěti prostorných, pohodlných pokojích a společné rekonstruované sociální zařízení (na objekt připadá 6 sprch) je umístěno v nové přístavbě v horském stylu ve 3 podlažích. Rozmístění pokojů - přízemí: relaxační místnost s Infrasaunou pro 3-4 osoby, TV pokoj - dětská herna s gaučem, sociální zařízení - celkem 6x sprcha, 5x umyvadla, 3x WC, společenská místnost + kuchyně, krbová kamna. 1.patro: 4-lůžkový pokoj (1x dvojlůžko 160cm, 2x sam.lůžko), 5–lůžkový pokoj (2x dvojlůžko 160cm + 1x sam.lůžko), 5-lůžkový pokoj (1x sam.lůžko, 1x dvojlůžko + 1x palanda), 1x sociální zařízení, 1 x sprcha, 1x umyvadlo, 1x WC, vchod do objektu, lyžárna. 2.patro: 4–lůžkový pokoj (1x dvojlůžko 160cm, 2x sam.lůžko), velký 6–lůžkový pokoj (1x dvojlůžko 160cm, 2x sam.lůžko). Celý objekt je z důvodu dřevěné stavby veden jako nekuřácký. Ubytování se zvířaty možné po dohodě za příplatek+kauce na škody. Parkování přímo u chaty – cca 6-7 parkovacích míst. Vybavená kuchyně dostatkem nádobí, 2x lednice, 2x elektr.sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konev, myčka, pračka, kávovar, přehrávač CD + rádio, 2x TV, v objektu WI-FI připojení k internetu. V objektu je výčepní zařízení. Pro odkládání obuvi, včetně lyžařské, lyží i sáněk je určena vstupní veranda s regály a odkládací místnost. Pro udržení domácího prostředí se při vstupu do objektu přezouvá. Pro Vaše děti je v přízemí u světnice celý jeden pokoj zařízen jako herna pro případ nepříznivého počasí. V létě dřevěná terasa a travnatá zahrada, gril, ohniště

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Jablonec nad Jizerou-dostatečný výběr vleků všech tříd náročnosti. Skiareál Jablonec n.Jizerou - Na Kamenci http://www.snowhill.cz 2,5km,uměle zasněžováno) a Jarák http://www.jablonec-krkonose.com/lyzovani/jarak - vhodný pro začátečníky a pro děti, Rokytnice nad Jizerou - Středisko Studenov http://www.rokytnice.com/studenov (nadmořská výška 630–933 metrů, s 5 lyžařskými vleky,pro začátečníky a středně zdatné lyžaře. Rokytnice nad Jizerou - Skiareál Horní Domky http://www.rokytnice.com/horni-domky – Lysá hora se čtyřsedačkovou lanovkou do výšky 1312m n.m., u Modré hvězdy http://www.rokytnice.com/skiareal (pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy, provazový vlek pro nejmenší děti - dětskou školku, lyžařskou školu přímo v areálu atd.), Paseky nad Jizerou http://www.pizar.cz (lyžařský areál se 4 vleky). Pro běžkaře-upravované běžecké tratě v areálu "Pod Dvoračkama" http://www.rokytnice.com/lyzovani/bezecke-lyzovani, které se nacházejí na Vlčím hřebenu a navazují na tratě sousedního zimního střediska Harrachov a pokračují po krkonošské magistrále až do Špindlerova mlýna. Celkový okruh je 13,5km. Možnosti výletů na běžkách po okolí jsou velké, na mapě v pensionu si jistě vyberete z nabídky. V letním období nabízejí Krkonoše obrovské množství turistických tras i cyklotras. JÍZDA NA KONÍCH cca 500m pod penzionem je Jezdecká stanice KAŠPARKA http://strelec.netair.cz . Krytý plavecký bazén se saunou najdete v Jilemnici http://www.sport-jilemnice.cz/plavecky-bazen (15km).

Zpět


TOPlist
  Chata Sport Jablonec nad Jizerou, Buřany
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Sport
Ceník ubytování a stravování