České hory » Beskydy » Ubytování » Kněhyně » Chalupa Prostřední Bečva - Kněhyně

Chalupa Prostřední Bečva - Kněhyně

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Prostřední Bečva, Kněhyně
Adresa: 
Prostřední Bečva 546
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 888 900,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovani-v-beskydech.wz.cz
www.ceskehory.cz/vankova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Pustevny počasí Pustevny

Nabízíme pronájem bytové jednotky k rekreaci, v přízemí rodinného domu, pro jednu skupinu 3-5 osob. Vybavení: kuchyň, 2 ložnice, koupelna, WC. Kněhyně leží v údolí pod Pustevnami, při hlavní příjezdové cestě na sedlo Pustevny: skiareál, sjezdovky, běžecké, turistické, cykloturistické trasy.

Obsazené termíny

20.6.2020 - 4.7.2020

4.7.2020 - 18.7.2020

18.7.2020 - 1.8.2020

1.8.2020 - 15.8.2020

15.8.2020 - 30.8.2020

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování v srdci Moravskoslezských Beskyd, v horském údolí Kněhyně, které leží při hlavní příjezdové cestě na sedlo Pustevny. Příjezd autem: Z Rožnova pod Radhostěm 10km po silnici E18 dojedete k hotelu Zavadilka. Za mostem odbočíte vlevo směrem na Pustevny. Asi po 2km za lesem, odbočíte vpravo na vedlejší silnici a jedete dále údolím asi 100m k domu. Příjezd... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o pronájem bytové jednotky se samostatným vchodem v přízemí rodinného domku s kapacitou 6 postelí, pro jednu skupinu 3-5 osob. Vybavení - kuchyň, 2 ložnice, koupelnu, WC, ústřední topení. Zahrada s lavičkami, houpačkami, trampolínou, pískovištěm. Veřejné hřiště s lanovkou, houpačkami, skluzavkou 200m od domu. Možnost parkování 2 aut.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Místo je ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Nová atrakce na Pustevnách, stezka v korunách stromů. Cykloturistika - cyklostezka s Rožnova na Bečvy. Turistika - hřebenové tůry na Radhošť, Martinák, Soláň, Třeštík, Benešky směr Velké Karlovic. Biotop Prostřední Bečva Zavadilka - je přírodní koupaliště vhodné i pro alergiky. Na Horní Bečvě se nachází... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Daniela Vaňková
Informace poskytnul: Iveta Vaňková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz