Chalupa Prostřední Bečva - Kněhyně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v srdci Moravskoslezských Beskyd, v horském údolí Kněhyně, které leží při hlavní příjezdové cestě na sedlo Pustevny. Příjezd autem: Z Rožnova pod Radhostěm 10km po silnici E18 dojedete k hotelu Zavadilka. Za mostem odbočíte vlevo směrem na Pustevny. Asi po 2km za lesem, odbočíte vpravo na vedlejší silnici a jedete dále údolím asi 100m k domu. Příjezd vlakem: do vlakové stanice Rožnov pod Radhoštěm, která je umístěna vedle autobusového nádraží. Příjezd autobusem: z autobusového nádraží jedete autobusem směr Pustevny, nebo Kněhyně-Skokan, zastávka Kněhyně Skokan (12km). Odtud jdete chodníkem kolem hostince Skokan vpravo, (asi 50m) k cestě, pak údolím nahoru podél potoka (asi 50m), třetí dům vlevo.
Vybavení a služby
Jedná se o ubytování v bytové jednotce se samostatným vchodem v přízemí rodinného domku s kapacitou 5 postelí, pro jednu skupinu 3-5 osob. Vybavení - kuchyň, 2 ložnice, koupelnu, WC, ústřední topení. Zahrada s lavičkami, houpačkami, trampolínou, pískovištěm. Veřejné hřiště s lanovkou, houpačkami, skluzavkou 200m od domu. Možnost parkování 2 aut.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Místo je ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Nová atrakce na Pustevnách,VALAŠKA stezka v korunách stromů. Cykloturistika - cyklostezka s Rožnova na Bečvy. Turistika - hřebenové tůry na Radhošť, Martinák, Soláň, Třeštík, Benešky směr Velké Karlovic. Biotop Prostřední Bečva Zavadilka - je přírodní koupaliště vhodné i pro alergiky. Na Horní Bečvě se nachází přehrada. V Rožnově pod Radhoštěm je možno navštívit Valašské muzeum v přírodě nebo některou z dalších kulturních a sportovních atrakcí (např. krytý bazén s tobogánem). Na hřebenech hor jsou v zimě ideální podmínky pro běžecké a sjezdové lyžováním.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz