PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pomezní Boudy » Chalupa Patnáctka

Chalupa Patnáctka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa č.p. 15
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 312 194
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.patnactka-pomezky.cz www.ceskehory.cz/patnactka-pomezky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

počasí Pomezní boudy

Malá Úpa hlásí 20 - 30 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Nabízím rekreační ubytování pro nenáročné (1 až 6 osob), ve dvou místnostech (celkem 6 lůžek) v údolí potoka Černá Voda horské obce Horní Malá Úpa – Pomezní boudy čp.15, 1000 m.n.m.. Vhodné pro rodinu, dvojice, skupinu, i jednotlivce, ...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme rekreační ubytování pro nenáročné (1 až 6 osob), ve dvou místnostech (celkem 6 lůžek) v údolí potoka Černá Voda horské obce Horní Malá Úpa – Pomezní boudy čp.15, 1000 m.n.m.. Vhodné pro rodinu, dvojice, skupinu, i jednotlivce, ...

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Soukromá louka, stále tekoucí potok, les, nejžádanější, nejvyšší a nejlepší hory CZ. Letitá roubenka je v původní dispozici a vybavení, tj. větší světnice s kuchyňským koutem (3 lůžka) a hostinský pokoj (3 lůžka). Voda z horského pramene. Koupelna se sprchou, bojlerem a teplou vodou (ručníky a mýdlo si přivezte). Suchý kompostovaný záchod v domě - viz... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Služby: 1,5km restaurace, autobusová zastávka, půjčovny sportovního nářadí. Rekreace: pěší výlet na Sněžku 7km, výlety do okolí, cyklotrasy, autem stezka korunami stromů, bobová dráha, ZOO Dvůr Králové. NOVĚ: Chalupa je vzdálena 300 m od spodní stanice lyžařského přibližovacího vleku do areálu SkiMU.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Tomáš Fajtl
Informace poskytnul: Tomáš Fajtl
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz