TOPlist

Chalupa Patnáctka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme rekreační ubytování pro nenáročné (1 až 6 osob), ve dvou místnostech (celkem 6 lůžek) v údolí potoka Černá Voda horské obce Horní Malá Úpa – Pomezní boudy čp.15, 1000 m.n.m.. Vhodné pro rodinu, dvojice, skupinu, i jednotlivce, ...
Vybavení a služby
Soukromá louka, stále tekoucí potok, les, nejžádanější, nejvyšší a nejlepší hory CZ. Letitá roubenka je v původní dispozici a vybavení, tj. větší světnice s kuchyňským koutem (3 lůžka) a hostinský pokoj (3 lůžka). Voda z horského pramene. Koupelna se sprchou, bojlerem a teplou vodou (ručníky a mýdlo si přivezte). Suchý kompostovaný záchod v domě - viz foto. Vybavený kuchyňský kout - sporák PB, základní nádobí, varná konvice, kuchyňský robot, dále mikrovlnka, chladnička 80L, úklidové prostředky. Myčku v chalupě nemáme, nádobí myjeme ve škopku, pro teplou vodu jen pár kroků do koupelny. Historický stylový nábytek. Televize a wifi u nás není, mobilní signál ano. Vytápění: kamna na dřevo (zatápět Vás naučíme) nebo elektrická akumulační kachlová kamna. V létě parkování na schváleném parkovišti u chalupy zdarma včetně povolenky k vjezdu - je to tady kulturní krajina KRNAP. Vlastní vaření (nakupte si cestou sem např. samoobsluha JIP ve Svobodě nad Úpou 20km.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Služby: 1,5km restaurace, pekárna, autobusová zastávka, půjčovny sportovního nářadí. Rekreace: pěší výlet na Sněžku 7km, výlety do okolí, cyklotrasy, autem stezka korunami stromů, bobová dráha, ZOO Dvůr Králové. NOVĚ: Chalupa je vzdálena 300 m od spodní stanice lyžařského přibližovacího vleku do areálu SkiMU.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz