TOPlist

Chalupa Nella

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Malé Karlovice 712, 756 06 Velké Karlovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-720 190 247
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupanella
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 7 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Velké Karlovice počasí Velké Karlovice

Kyčerka hlásí 20 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází ve Velkých Karlovicích v údolí Tísňavy. Parkování je možné přímo u chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 7 osob ve 3 ložnicích. Přízemí: 1 ložnice (2 lůžka), plně vybavená kuchyně (lednice, trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač), koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou, samostatné WC s umyvadlem. Podkroví: 1 ložnice (3 lůžka), 2 ložnice (2 lůžka a dětská postýlka), Obývací pokoj... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimním období udržované běžkařské stopy, sjezdové lyžování lyžařská střediska: Velké Karlovice – Machůzky, U Bambucha, Synot-Kyčerka, Razula, Kasárna, SKI Karolinka, Soláň, Třeštík V ostatních obdobích turistika, cykloturistika, houbaření, koupání (koupaliště Velké Karlovice, přírodní koupaliště Nový Hrozenkov, krytý bazén Vsetín a Rožnov pod Radhoštěm, wellness). Kulturní akce v průběhu celého roku.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bronislav Strmiska
Informace poskytnul: Květa Strmisková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz