PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Křižánky » Chalupa na Křižánkách

Chalupa na Křižánkách

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Křižánky
Adresa: 
Jan Vítek, U Zbrojnice 403, 59202 Svratka
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 264 529, 728 052 929
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/jvitek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Svratka

počasí Křižánky

Na samotě u lesa. Zrekonstruovaná chalupa je situována na úpatí kopce zvaného Český v blízkosti skalních útvarů Čtyři palice a Milovské perníčky. Objektu byl zachován ráz historického stavení, současně i nabízí pohodlé ubytování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Křižánky patří mezi tzv. vesnice malířů Českomoravské vrchoviny. Vesnice je položena do údolí kolem horního toku řeky Svratky, ze všech stran obklopena nejvyššími vrcholy Českomoravské vrchoviny jako jsou Devět skal, Malínská skála a Dráteničky na jedné straně,Buchtův kopec, Čtyři palice, Milovské perničky a Zkamenělý zámek na straně druhé. Samotná obec se... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa, jejíž stáří je více jak 200 let, byla postavena tak, aby ze severu byla chráněna lesem a z východu i jihu otevřena slunci. V 90.letech minulého století byla kompletně zrekonstrovaná. Interiér nabízí pohodlné ubytování. Hlavní obytná místnost je vybavena historickým nábytkem v selském stylu včetně kachlových kamen, jídlo je dále možno připravovat na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo v obci jsou dva rybníky s možností koupání, dále jsou v blízkosti známá rekreační letoviska jako Milovy, Medlov, Tři studně. Krajina je vhodná jak pro pěší turistiku, tak i pro cykloturistiku. V zimě ideální pro běžecké lyžování s dostupností strojově upravených běžeckých stop. Nejbližší sjezdovky - Svratka, Nové Město na Moravě, Hlinsko, Jimramov. Zamrzlé... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Jan Vítek
Informace poskytnul: Jan Vítek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz