Chalupa Mlýnický Dvůr

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Červená Voda, Mlýnický Dvůr
Adresa: 
Mlýnický Dvůr 3
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 054 248, 724 026 939
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-465 325 006
Web adresa:
www.mlynickydvur.webnode.cz
www.ceskehory.cz/chalupamlynickydvur
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 487 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Červená Voda počasí Červená Voda

Chalupa je situována v blízkosti nové vyhřívané, kryté, čtyřsedačkové lanovky ve skiparku Červaná Voda, areál Buková Hora. Vhodná pro cykloturistiku, rodinu s dětmi i důchodce. Je se zahradou, kterou lze využít k letním aktivitám, kde lze i parkovat.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Příjemný a klidný pobyt v malé vesničce Mlýnický Dvůr, obec Červená Voda v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Chalupa je situována asi 200 metrů od středu obce a je dostupná z hlavní silnice č.11 (Hradec Králové - Šumperk). Vhodná pro cykloturistiku, rodinu s dětmi i důchodce. Je se zahradou, kterou lze využít k letním aktivitám, kde lze i parkovat. NOVÁ NEJDELŠÍ... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita: 6-10 osob V chalupě je kuchyň, která je vybavena elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nerez dřez. V obývacím pokoji je k dispozici TV, přenosné rádio, dvě po sobě jdoucí čtyřlůžkové ložnice. Koupelna je vybavena vanou se sprchou. WC samostatné. V kuchyni i koupelně je elektrický ohřev vody. Dále nabízíme nábytek k... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tipy na zimu: Dvě sjezdovky přímo v Mlýnickém Dvoře a další dvě na Čenkovickou stranu. Sjezdovky v Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem (18km). Běžkařské trasy z Červenovodského sedla (10km). Sjezdovka v Čenkovicích přístupná autem přes Červenovodské sedlo (18km), nebo přímo vlekem ze Skiparku z Mlýnického Dvora. Sjezdovka v Šanově (4km). Sjezdovka s umělým... více >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Šimon Daniel
Informace poskytnul: Iveta Petrová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz