Chalupa Mlýnický Dvůr - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Mlýnický Dvůr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjemný a klidný pobyt v malé vesničce Mlýnický Dvůr, obec Červená Voda v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Chalupa je situována asi 200 metrů od středu obce a je dostupná z hlavní silnice č.11 (Hradec Králové - Šumperk). Vhodná pro cykloturistiku, rodinu s dětmi i důchodce. Je se zahradou, kterou lze využít k letním aktivitám, kde lze i parkovat. NOVÁ NEJDELŠÍ VYHŘÍVANÁ SJEZDOVKA v Mlýnickém Dvoře "SKIPARK ČERVENÁ VODA" již tuto zimu 2011/2012. Naše chalupa nabízí ubytování s výhledem na sjezdovku - SKIPARK ČERVENÁ VODA - Mlýnický Dvůr.
Vybavení a služby
Kapacita: 6-10 osob V chalupě je kuchyň, která je vybavena elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nerez dřez. V obývacím pokoji je k dispozici TV, přenosné rádio, dvě po sobě jdoucí čtyřlůžkové ložnice. Koupelna je vybavena vanou se sprchou. WC samostatné. V kuchyni i koupelně je elektrický ohřev vody. Dále nabízíme nábytek k venkovnímu posezení, gril, na zahradě ohniště s posezením, bazénem. Pro děti pískoviště, malý bazének, skluzavka, houpadlo. V zimní sezóně pohodlí v podobě vytápění chalupy elektrickým ústředním topením, ve společenské místnosti se topí kamínkama, k dispozici je též garáž a úschovna (např.lyží, saní, kol apod.).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tipy na zimu: Dvě sjezdovky přímo v Mlýnickém Dvoře a další dvě na Čenkovickou stranu. Sjezdovky v Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem (18km). Běžkařské trasy z Červenovodského sedla (10km). Sjezdovka v Čenkovicích přístupná autem přes Červenovodské sedlo (18km), nebo přímo vlekem ze Skiparku z Mlýnického Dvora. Sjezdovka v Šanově (4km). Sjezdovka s umělým osvětlením a nočním provozem v Herolticích (1km). Na běžkách můžete hned z chalupy do Štítů, Heroltic, Červené Vody nebo po lesních cestách nad chalupou (krásný výhled). Více zde: http://mlynickydvur.webnode.cz/okoli/
TOPlist