TOPlist

Chalupa Mlýnický Dvůr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjemný a klidný pobyt v malé vesničce Mlýnický Dvůr, obec Červená Voda v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Chalupa je situována asi 200 metrů od středu obce a je dostupná z hlavní silnice č.11 (Hradec Králové - Šumperk). Vhodná pro cykloturistiku, rodinu s dětmi i důchodce. Je se zahradou, kterou lze využít k letním aktivitám, kde lze i parkovat. NOVÁ NEJDELŠÍ VYHŘÍVANÁ SJEZDOVKA v Mlýnickém Dvoře "SKIPARK ČERVENÁ VODA" již tuto zimu 2011/2012. Naše chalupa nabízí ubytování s výhledem na sjezdovku - SKIPARK ČERVENÁ VODA - Mlýnický Dvůr.
Vybavení a služby
Kapacita: 6-10 osob V chalupě je kuchyň, která je vybavena elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nerez dřez. V obývacím pokoji je k dispozici TV, přenosné rádio, dvě po sobě jdoucí čtyřlůžkové ložnice. Koupelna je vybavena vanou se sprchou. WC samostatné. V kuchyni i koupelně je elektrický ohřev vody. Dále nabízíme nábytek k venkovnímu posezení, gril, na zahradě ohniště s posezením, bazénem. Pro děti pískoviště, malý bazének, skluzavka, houpadlo. V zimní sezóně pohodlí v podobě vytápění chalupy elektrickým ústředním topením, ve společenské místnosti se topí kamínkama, k dispozici je též garáž a úschovna (např.lyží, saní, kol apod.).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Tipy na zimu: Dvě sjezdovky přímo v Mlýnickém Dvoře a další dvě na Čenkovickou stranu. Sjezdovky v Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem (18km). Běžkařské trasy z Červenovodského sedla (10km). Sjezdovka v Čenkovicích přístupná autem přes Červenovodské sedlo (18km), nebo přímo vlekem ze Skiparku z Mlýnického Dvora. Sjezdovka v Šanově (4km). Sjezdovka s umělým osvětlením a nočním provozem v Herolticích (1km). Na běžkách můžete hned z chalupy do Štítů, Heroltic, Červené Vody nebo po lesních cestách nad chalupou (krásný výhled). Více zde: http://mlynickydvur.webnode.cz/okoli/
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz