PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Bolkov » Chalupa MausHaus

Chalupa MausHaus

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rudník, Bolkov
Adresa: 
Rudník 253
Web adresa:
www.ceskehory.cz/maushaus
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Nekuřácký objekt

Roubenka MausHaus je plně zrekonstruovaný objekt s přístupem k internetu (WIFI), který překvapí svou skromností a malebností. MausHaus se nachází v horní části obce Rudník - Bolkov na úpatí Černé hory.

Chalupa MausHaus Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
8 Lůžek, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice 1:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
2x Samostatné lůžko
Ložnice 3:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní gril
Pračka
Povlečení
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (8.2km)
U běžkařských tratí (700m)
U cyklostezky (350m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupu MausHaus najdete v horní části obce Rudník – Bolkov na úpatí Černé hory, zhruba 3km pod Hoffmanovými Boudami. Odbočka v Rudníku u restaurace Heřman, směr Bolkov a dále zhruba 2km. Cca 20 metrů od objektu je parkoviště pro 4 auta.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa MausHaus je historická chalupa, která je stará přibližně 150 let. Alespoň tak nějak si to myslíme :-). Chalupu jsme vlastními silami zrekonstruovali a troufáme si říct, že nyní již nabízí vše pro příjemné a pohodlné trávení volných chvil. Snažili jsme se ji zařídit co nejvkusněji za použití přírodních materiálů. V objektu najdete 4 místnosti, jeden obývací... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa se nachází v ochranném pásmu Krkonošského národního parku a její poloha je vhodná pro výlety a objevovaní přírody v Krkonoších na kole i pěšky. Pokud rádi sbíráte houby, borůvky a nebo lesní maliny a přitom rádi koukáte na domácí zvířata, jako kráva, koza a nebo vietnamské prase, tak je MausHaus místem přímo pro vás. Ať povedou vaše výlety kamkoliv, tak určitě... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michael Čakrt
Informace poskytnul: Michael
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz