TOPlist

Chalupa Cipís

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 342
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 027 306
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupa-cipis.cz
www.ceskehory.cz/chalupa-cipis
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa počasí Velká Úpa

Po domluvě

Obsazené termíny

21.12.2019 - 27.12.2019

29.12.2019 - 4.1.2020

10.1.2020 - 18.1.2020

18.1.2020 - 25.1.2020

Poloha a dosažitelnost

Nabízíme ubytování v naší nově postavené horské chalupě, která se nachází v Krkonošském národním parku v obci Velká Úpa. Svojí polohou je horská chalupa Cipís předurčena pro strávení letní i zimní dovolené. Parkování v letních i zimních měsících přímo u chalupy.

Vybavení a služby

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 27 osob v 6 ložnicích. Nabízí ubytování ve 3 šestilůžkových mezonetových pokojích a dále 1 čtyřlůžkový, 1 třílůžkový a 1 dvoulůžkový pokoj. Dále je k dispozici společenská místnost s krbem a plně vybavenou kuchyňskou linkou (3 lednice, sporák, myčka, mikrovlnná trouba), lyžárna. V letních měsících možno využít pergolu s... více >>

Rekreace a služby v okolí

Ve vzdálenosti 450m se nachází lyžařské středisko Skiport Velká Úpa. Z lyžařského areálu Skiport Velká Úpa je možné pohodlně sjet na lyžích až k chalupě a je zde možnost večerního lyžování. V letních měsících nově otevřená dětská herní krajina Pecka u lanovky Portášky a 150m od chalupy je dětské hřiště.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Přichystal
Informace poskytnul: Přichystalová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz