TOPlist

Chalupa Cipís

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v naší nově postavené horské chalupě, která se nachází v Krkonošském národním parku v obci Velká Úpa. Svojí polohou je horská chalupa Cipís předurčena pro strávení letní i zimní dovolené. Parkování v letních i zimních měsících přímo u chalupy.
Vybavení a služby
Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 27 osob v 6 ložnicích. Nabízí ubytování ve 3 šestilůžkových mezonetových pokojích a dále 1 čtyřlůžkový, 1 třílůžkový a 1 dvoulůžkový pokoj. Dále je k dispozici společenská místnost s krbem a plně vybavenou kuchyňskou linkou (3 lednice, sporák, myčka, mikrovlnná trouba), lyžárna. V letních měsících možno využít pergolu s posezením, grilem a ohništěm. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.Celý objekt je vytápěn elektricky – podlahové topení. Možnost zatopení v krbu (dřevo k dispozici v ceně).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve vzdálenosti 450m se nachází lyžařské středisko Skiport Velká Úpa. Z lyžařského areálu Skiport Velká Úpa je možné pohodlně sjet na lyžích až k chalupě a je zde možnost večerního lyžování. V letních měsících nově otevřená dětská herní krajina Pecka u lanovky Portášky a 150m od chalupy je dětské hřiště.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz