České hory » Krušné hory » Ubytování » Kovářská » Chalupa - Bílý dům Kovářská 147

Chalupa - Bílý dům Kovářská 147

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kovářská
Adresa: 
Tovární 147, Kovářská
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 591 913, 736 446 594
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/kovarska147

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kovářská počasí Kovářská


Poloha a dosažitelnost
Chalupa v obci Kovářská, Tovární 147. Dosažitelnost - Bus 400m, Vlek Kovářská 1km, Skiareál Klínovec 6km, skiareál Alšovka 8km, Vejprty 6km, Boží dar 13km, Klášterec nad Ohří 17km, Kadaň 23km a Karlovy Vary 39km.
Vybavení a služby
Chalupa je vybavena kuchyní s jídelnou (sklokeramická deska, pečící trouba, mikrovlka a lednice), 3 pokoje, společenská místnost s TV a wifi, pánské a dámské WC, pánská a dámská sprcha, lyžárna, kolárna a parkoviště před chalupou.
Rekreace a služby v okolí
Zima - lyžování Klínovec, Kovářská, Horní Halže, Alšovka, Boží dar atd. Krušnohorská běžecká magistrála. Zimní turistika. Léto - turistika, cykloturistika, bike park Klínovec, nordig walking atd.
Provozovatel: Marcel Vaněček
Informace poskytnul: Vaněček
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz