Chaloupka Sněžník
České hory » Lužické hory » Ubytování » Sněžník » Chaloupka Sněžník

Chaloupka Sněžník

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Sněžník
Adresa: 
Sněžník 50, Jílové u Děčína 405 02
Telefon: 
+420-602 610 610
Web adresa:
www.chaloupka-sneznik.cz
www.ceskehory.cz/chaloupka-sneznik

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Děčín počasí Děčín


Poloha a dosažitelnost
Rodinné ubytování v chaloupce pod rozhlednou děčínského Sněžníku, ve slepé uličce 650m za kapličkou, směr Horizont, na hlavních (cyklo)turistických a běžeckých trasách k rozhledně a hlavní trase Krušné hory - Českosaské Švýcarsko, parkování kryté i otevřené u domu. Dostupnost vlakem do Ústí nad Labem, nebo Děčína a dále busem do Tisé nebo přímo na Sněžník ke kapličce.
Vybavení a služby
Romantické pokoje se 2-5 lůžky, v přízemí velká společenská místnost s kuchyní a krbem, v patře čajovna s kuchyňským koutem. Poskytujeme a zajišťujeme: masáže sportovní relaxační zdravotní + výuka, výuka angličtiny (děti i dospělí), (cyklo)turistika (místo pro uložení a údržbu kol a lyží), nabíjení elektrokol, horolezectví, koně, běžky, skialp, koupací biojezírko 2,1m ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V okolí několik restauračních zařízení, půjčovna koloběžek a možnost sjezdu od rozhledny do obce Sněžník, nebo Jílového, či až do Děčína. Skalní město Tisá, koupání v lesních jezerech - Vlčí jezero, Maxičky, Ostrov. Výletní lovecký zámeček Kristin hrádek, pevnost Konigstein, zámek Děčín, Pastýřská stěna, ZOO, Labská cyklostezka do Drážďan vhodná pro kola i in-line..
Provozovatel: TRADE-OFF s.r.o.
Informace poskytnul: Jaroslav Cepoušek
TOPlist