Chaloupka Sněžník - Poloha, Služby, Okolí

Chaloupka Sněžník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinné ubytování v chaloupce pod rozhlednou děčínského Sněžníku, ve slepé uličce 650m za kapličkou, směr Horizont, na hlavních (cyklo)turistických a běžeckých trasách k rozhledně a hlavní trase Krušné hory - Českosaské Švýcarsko, parkování kryté i otevřené u domu. Dostupnost vlakem do Ústí nad Labem, nebo Děčína a dále busem do Tisé nebo přímo na Sněžník ke kapličce.
Vybavení a služby
Romantické pokoje se 2-5 lůžky, v přízemí velká společenská místnost s kuchyní a krbem, v patře čajovna s kuchyňským koutem. Poskytujeme a zajišťujeme: masáže sportovní relaxační zdravotní + výuka, výuka angličtiny (děti i dospělí), (cyklo)turistika (místo pro uložení a údržbu kol a lyží), nabíjení elektrokol, horolezectví, koně, běžky, skialp, koupací biojezírko 2,1m hluboké, potápění s přístrojem, kajaky, aquaskipper, slackline, lukostřelba, venkovní ohniště s grilem, kiting, teepee, čajovna, projektor a plátno, wi-fi. Velká oplocená zahrada a louka u lesa. Wellness srub se saunou a párou - v přípravě. Detoxikační a odvykací pobyty s programem a stravováním. Muzikoterapie. Kurzy, sdílení.. ZAPŮJČENÍ VYBAVENÍ NA VŠECHNY UVEDENÉ AKTIVITY A SPORTY JE V ZDARMA :-) INSTRUKTOR PRO SPORTOVNÍ ČINNOSTI PŘI POBYTU 3 A VÍCE NOCÍ - ZDARMA

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí několik restauračních zařízení, půjčovna koloběžek a možnost sjezdu od rozhledny do obce Sněžník, nebo Jílového, či až do Děčína. Skalní město Tisá, koupání v lesních jezerech - Vlčí jezero, Maxičky, Ostrov. Výletní lovecký zámeček Kristin hrádek, pevnost Konigstein, zámek Děčín, Pastýřská stěna, ZOO, Labská cyklostezka do Drážďan vhodná pro kola i in-line..
TOPlist