PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Tanvald » Chalet Jizerky

Chalet Jizerky

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Tanvald
Adresa: 
Valašská 174, Tanvald
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 980 744
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chaletjizerky.cz www.ceskehory.cz/chaletjizerky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 560 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvaldský Špičák

počasí Tanvald

Wi-Fi

Po domluvě

Chalet s úžasnou polohou u modré sjezdovky Tanvaldského Špičáku poskytne pohodlné ubytování až 17-ti dospělým osobám. Lze ho rozdělit na dva samostatné apartmány (každý s vlastním vchodem), kdy ve větším EDUARDOVI lze ubytovat až 11 osob. V menším VIKTOROVI až 6 osob.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vítejte v luxusním horském sídle doslova pár kroků od sjezdovky, zároveň ovšem dostupným autem i v zimě. Přijeďte si užívat pohody do největšího lyžařského střediska v Jizerských horách.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Luxusní chalet lze obývat celý, nebo ho rozdělit na dva samostatné apartmány. V přízemí je kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem s TV. Herní místnost s billiardem, stolním tenisem, stolním fotbálkem a hracím koutem pro děti. Dále je zde šatna a WC se sprchovým koutem. V prvním patře jsou čtyři ložnice. Dvě pro 2-3 osoby, jedna až pro 6 osob a jedna pro 1 osobu.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejlepší sjezdové lyžování v Jizerských horách – lyžařský areál Tanvaldský Špičák (www.skijizerky.cz), přes 8km sjezdových tratí, 7 vleků (z toho 2 sedačky) Běžecké lyžování – nástup na Jizerskou magistrálu z blízké Mariánské hory (www.jizerskaops.cz). Přírodní sáňkařská dráha v celkové délce 4km... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: TT Nemovitosti s. r. o.
Informace poskytnul: Jana Lebedová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz