Pension a restaurant VESNA

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena lůžka v pokoji vybaveném - koupelnou, toaletou, TV/SAT: 390,- Kč/os./noc

pozn. Cena za 1 lůžkový pokoj 550,- Kč/noc.
Příplatek za jednodenní pobyt 50,- Kč/osoba.
Letní sezona - ceny
Cena lůžka v pokoji vybaveném - koupelnou, toaletou, TV/SAT: 390,- Kč/os./noc

pozn. Cena za 1 lůžkový pokoj 550,- Kč/noc.
Příplatek za jednodenní pobyt 50,- Kč/osoba.
Další informace:
Vaše psí mazlíčky ubytujeme zdarma!!
Vaše dvoukolé mazlíčky tj. motocykly rádi ubytujeme v garáži za symbolický poplatek 20,- Kč/kus/noc.
Soukromá kola taktéž s poplatkem 20 Kč/kus/noc.
Možnost zapůjčení - společenské hry a sportovní náčiní (pouze pro ubytované hosty).
Stravování
Možnost celodenního stravování dle jídelního lístku s více než 100 druhy hotových a minutkových jídel, snídaně pro ubytované hosty v ceně 150,- Kč/os./noc, kterou podáváme dle dohody v restaurační části penzionu nebo v letním období také na terase.
Dále je možno u nás objednat polopenzi, kterou nabízíme od 3 nocí a výše, v ceně 250,- Kč/os./noc (snídaně standart + večeře - výběr ze tří druhů pokrmů), svačinové balíčky na turistické výlety v ceně 150,- Kč.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz