Horní Lipová Apartmán

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Předzimní (01.12. - 22.12.) ... 2+kk: 790,- Kč/den/ap.
Vánoce (22.12. - 26.12.) ... 2+kk: 900,- Kč/den/ap.
Silvestr (26.12. - 03.01.) ... 2+kk: 1000,- Kč/den/ap.
Zimní období (03.01. - 31.03.) ... 2+kk: 800,- Kč/den/ap.

V rámci silvestrovského týdne požadujeme objednávku na min. 5. nocí.
Letní sezona - ceny
Hlavní letní (01.07. - 30.08.) ... 2+kk: 800,- Kč/den/ap.
Období mimo sezónu - ceny
Jaro (01.04. - 30.06.) ... 2+kk: 740,- Kč/den/ap.
Podzim (01.09. - 30.11.) ... 2+kk: 740,- Kč/den/ap.
Slevy:
V průběhu sezony i mimo ní poskytujeme v případě nezaplněnosti last-minute slevy různých hladin.
Další informace:
Ubytování poskytujeme minimálně na 2 noci. Výše uvedené ceny jsou myšleny na jeden apartmán/den. Ceny zahrnují veškeré energie, lůžkovné a úklid.Pouze ručníky je třeba mít s sebou. V případě víkendových cen bude cena stanovena dle aktuálního období dohodou. Možnost zajistit pronájem více apartmánů v objektu.
V rámci závazné rezervace, především v exponované období prázdnin (pololetních, jarních, letních a ost.) vyžadujeme zálohu ve výši 50% z ceny za celkový pobyt. Tato rezervační záloha je brána jako součást ceny za ubytování, ale zároveň jako projev "vážné vůle" zarezervovat si ubytování a v případě storna pobytu je v plné výši započtena jako storno poplatek.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz