TOPlist

Hájenka u Lesa - Dolní Morava

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Jarní prázdniny - 3.2. - 15.3.2020
Celá chalupa na týden .......... 22 000 Kč
Letní sezona - ceny
Léto - 22.6. - 30.8.2020
Celá chalupa na týden ........ 22 000 Kč
Období mimo sezónu - ceny
Jaro - 16.3. - 21.6.2020

Celá chalupa na noc ......... 2 800 Kč/3 noci min.
Cela chalupa na víkend ..... 6 200 Kč
Celá chalupa na týden ....... 17 500 Kč

Velikonoce 10.4.- 14.4.2020 .... 13 200 Kč
Další informace:
Rekreační poplatek (15 Kč) na osobu/noc je zahrnut v ceně.

Záloha 50% z celkové ceny se platí během rezervace. Zbylou částku za celkový pobyt uhradí objednatel týden předem nebo při příjezdu na chalupu.
Storno poplatky v případě zrušení objednávky:
do 30 dnů ... vracáme zálohu v plné vyši
30-14 dní ... vracíme 50% ze zaslané zálohy
méně než 14 dní .... zálohu nevracíme

Při nástupu se vybírá vratná kauce 3 000 Kč, která bude použita na spotřebu energie popř. jiné výdaje. Poplatek za spotřebu el.energie se počíta dle skutečné spotřeby, zbylá částka se vrací při odjezdu.
Objekt se vrací v původním stavu v jakém byl klientovi předán.

Nástup je vždy od 14 hod.
Odjezd je poslední do 10 hod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz