TOPlist

Chata u vleku

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování se snídaní ... 420,- Kč
Ubytování s polopenzí ... 540,- Kč
Letní sezona - ceny
Ubytování se snídaní ... 390,- Kč
Ubytování s polopenzí ... 490,- Kč
Slevy:
Děti mají slevu dle věku.

Po celý rok poskytujeme skupinové slevy.

Pro skupinové akce jsou ceny dohodou, pro školní akce je speciální ceník. U školních akcí poskytujeme za 20 a více dětí pobyt pro 2 osoby doprovodu zdarma.
Další informace:
Podnikové, společenské, rodinné a jiné akce Vám připravíme na klíč dle vámi stanovených požadavků.

Při ubytování na 1 noc se připočítává příplatek 30,- Kč na osobu.

Osoby starší 18 let platí 14,- Kč rekreační poplatek OÚ Telnice, ostatní za každé obsazené lůžko a den Kč 4.
Stravování
Objednejte si u nás jako zpestření svého výletu nějakou specialitku na grilu (např. kachní velká stehna, grilovaná vepřová vysoká žebra na medu a zázvoru či jiné speciality) a budete mít krásnou tečku za společnou akcí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz