Chata, chalupa se saunou, internetem Dolní Morava

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
http://www.chalupa-dolni-morava.cz/cenik.html
Letní sezona - ceny
http://www.chalupa-dolni-morava.cz/cenik.html
Další informace:
Cena zahrnuje:
pronájem samostatné poloviny objektu: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňský kout, 3 ložnice každá se 2 lůžky, koupelna s vanou, 2x WC, spotřebu vody, spotřebu dřeva na topení, INTERNET ZDARMA

Cena nezahrnuje:
kauci splatnou na místě (2000,- Kč v létě, 3000,- Kč v zimě), elektrickou energii - placenou dle skutečné spotřeby na místě stržením z kauce, povlečení, ručníky, utěrky, závěrečný úklid, toaletní papír, povinný rekreační a ubytovací poplatek Obecnímu úřadu ve výši 20,- Kč/den/dospělý, 5,- Kč/den/dítě do 18 let.

Můžete si připlatit:
Závěrečný úklid 1199,- Kč/pobyt
Využití privátní sauny jen a jen pro Vás 999,- Kč/týden
Povlečení + ručníky + utěrky + toaletní papír 199,- Kč/osoba
Používání myčky nádobí 499,- Kč/týden

Víkendový balíček (3 dny) + sauna + myčka 599,- Kč
Víkendový balíček (4 dny) + sauna + myčka 699,- Kč
Stravování
Stravovat se můžete sami nebo můžete vyzkoušet gastronomii a orosené točené pivo například v útulné restauraci Moravská Krčma, kam je to jen 333 kroků.
Supermarkety jsou v Králíkách, cca 4km.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz