Chalupa Kateřina

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.12.- 31.03. ... týdenní pobyty (so-so): 19.000,- Kč, víkendové pobyty (pá-ne): 7.000,- Kč.

Cena za týdenní pobyt na Silvestra činí 32.000,- Kč
Cena za týdenní pobyt na Vánoce činí 19.000,- Kč
Letní sezona - ceny
01.07. - 31.08. ... týdenní pobyty (so-so): 19.000,- Kč
Cena za týdenní pobyt na Velikonoce činí 24.000,- Kč - pokud bude volný termín min. 14 dní před nástupem, lze dohodnout i kratší - min pá - po - 10.000,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
Víkendové pobyty, prodloužené víkendy a jiné termíny:
Minimální délka pobytu je stanovena na 2 noci.
Cena za 1 noc u zkrácených pobytů činí 3.000,- Kč.

Zkrácené pobyty lze objednat v hlavní sezóně min. 14 dní před nástupem pokud bude termín volný. Víkendový pobyt v případě, že se termín nekryje s týdenním pobytem který končí v sobotu je od pátku do neděle, případně další následující dny.
Slevy:
Akční sleva na zimní pobyty od 6.1.2019 do 1.4.2019 - týden - so - so - sleva 5.000,- Kč z 19.000,- Kč na 14.000,- Kč
Další informace:
Ceník ubytování chalupy Kateřina je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Poplatky na místě: Rekreační poplatek 0,- Kč/osoba/den. Vratná kauce 3000,- Kč, respektive 10.000,- Kč pro hosty od 18 do 26 let. Spotřeba el. energie a vody. Poplatek za spotřebované dřevo. Závěrečný úklid 1000,- Kč (platí se v případě, nebude-li chalupa předána při odjezdu majiteli v původním stavu). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,- Kč/zvíře/týden - jen malá nebo střední plemena.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz