Brázdova chata

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Hora Svaté Kateřiny, Rudolice v Horách
Adresa: 
Rudolice v Horách 50, Hora Svaté Kateřiny
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-725 100 300
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/brazdovachata

kapacita  kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  820 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Klíny počasí Klíny

počasí Hora Svaté Kateřiny počasí Hora Svaté Kateřiny


Poloha a dosažitelnost
Plně zařízená chalupa je určena k celoročnímu užívání a nachází se v malebné vesničce 820m n.m. na vlastním oploceném pozemku (890m2). Užitná plocha chalupy je 320m2. Les je přímo za chalupou. Celý objekt je nekuřácký s vyjímkou krbové místnosti.
Vybavení a služby
Ubytování je ideální pro 8-10 osob (3x ložnice) + 2 osoby( rozkládací lůžko v obývacím pokoji). Chalupa je kompletně vybavena. WiFi síť, 4x TV, DVD, 2x koupelna, samostatné WC, bidet, v koupelnách jsou vyhřívané podlahy, pračka, sušička, možnost využít kola a běžky na chalupě. Krbová místnost posezení pro 10 lidí. Společenské hry. Venkovní nábytek. K dispozici je na ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Cyklotrasy - Krušnohorská magistrála, v zimě běžecké trasy. Lyžařské areály v okolí: Orasín, Mezihoří, Klíny, Klínovec. Kostel Nejsvětější Trojice, Eduardova skála, zámky Jezeří, Červený hrádek, Krásný dvůr, Klášterec nad Ohří - muzeum porcelánu, lázně Jáchymov, lázeňské město Karlovy Vary, ZOO park Chomutov. Letiště Peskovice nabízí vyhlídkové lety.
Provozovatel: Markéta Fialová
Informace poskytnul: Markéta
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz