Brázdova chata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Plně zařízená chalupa je určena k celoročnímu užívání a nachází se v malebné vesničce 820m n.m. na vlastním oploceném pozemku (890m2). Užitná plocha chalupy je 320m2. Les je přímo za chalupou. Celý objekt je nekuřácký s vyjímkou krbové místnosti.
Vybavení a služby
Ubytování je ideální pro 8-10 osob (3x ložnice) + 2 osoby( rozkládací lůžko v obývacím pokoji). Chalupa je kompletně vybavena. WiFi síť, 4x TV, DVD, 2x koupelna, samostatné WC, bidet, v koupelnách jsou vyhřívané podlahy, pračka, sušička, možnost využít kola a běžky na chalupě. Krbová místnost posezení pro 10 lidí. Společenské hry. Venkovní nábytek. K dispozici je na zahradě profi trampolína, pinpongový stůl, děti můžou využívat skluzavku, houpačky a domeček na stromě. Nově pro Vás budujeme relaxační místnost se saunou a vlastním ochlazujícím jezírkem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Cyklotrasy - Krušnohorská magistrála, v zimě běžecké trasy. Lyžařské areály v okolí: Orasín, Mezihoří, Klíny, Klínovec. Kostel Nejsvětější Trojice, Eduardova skála, zámky Jezeří, Červený hrádek, Krásný dvůr, Klášterec nad Ohří - muzeum porcelánu, lázně Jáchymov, lázeňské město Karlovy Vary, ZOO park Chomutov. Letiště Peskovice nabízí vyhlídkové lety.
TOPlist