Bouda Helena - Lučiny, Pec pod Sněžkou, Boudy na hřebenech
České hory » Krkonoše » Ubytování » Lučiny » Bouda Helena

Bouda Helena

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Černý Důl 183
Telefon: 
+420-774 744 666
Web adresa:
www.hotel-bouda-helena.cz
www.ceskehory.cz/hotel-bouda-helena

kapacita  kapacita: 23 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1100 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Poloha ve výšce 1100 m.n.m. poskytuje nádherný výhled na širé okolí a zároveň umožňuje dopřávat klidu a užívat luxusu. Vzhledem k dostupnosti objektu zajišťujeme v zimním období transport zavazadel a hostů z parkoviště v Peci pod Sněžkou až do hotelu rolbou nebo na sněžném skútru. V letním období je možnost bezplatného parkování u hotelu.
Vybavení a služby
Bouda Helena poskytuje luxusní ubytování na úrovni ***** hotelu s útulně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, Smart TV, Vysoušečem vlasů, koupelnovou kosmetikou, hotelovým županem a obuví. Dále lyžárna s vysoušeči lyžařské obuvi, Moderní restaurace, Bar s kvalitními víny, Dětská postýlka, Venkovní terasa. Wifi zdarma v celém ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V blízkosti hotelu se nachází horní stanice vleku Na Muldě Ski. Po sjezdovkách je možné dojet k pokladnám na Javor nebo Zahrádky. Kolem hotelu vede Krkonošská magistrála a další upravené běžecké tratě. Velké možnosti poskytuje také návštěva Pece pod Sněžkou. Cca 3 km vzdálené centrum společenského dění nabízí další sportovní a kulturní vyžití jako například bowling, bobová dráha, lanový park.
Provozovatel: Bouda Helena s.r.o.
Informace poskytnul: Michal Spour
TOPlist