Poloha a dosažitelnost

Poloha ve výšce 1100 m.n.m. poskytuje nádherný výhled na širé okolí a zároveň umožňuje dopřávat klidu a užívat luxusu. Vzhledem k dostupnosti objektu zajišťujeme v zimním období transport zavazadel a hostů z parkoviště v Peci pod Sněžkou až do hotelu rolbou nebo na sněžném skútru. V letním období je možnost bezplatného parkování u hotelu.

  Vybavení a služby

Bouda Helena poskytuje luxusní ubytování na úrovni ***** hotelu s útulně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, Smart TV, Vysoušečem vlasů, koupelnovou kosmetikou, hotelovým županem a obuví. Dále lyžárna s vysoušeči lyžařské obuvi, Moderní restaurace, Bar s kvalitními víny, Dětská postýlka, Venkovní terasa. Wifi zdarma v celém hotelu. Akceptace platebních karet. V letních měsících parkoviště u hotelu zdarma. Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti hotelu se nachází horní stanice vleku Na Muldě Ski. Po sjezdovkách je možné dojet k pokladnám na Javor nebo Zahrádky. Kolem hotelu vede Krkonošská magistrála a další upravené běžecké tratě. Velké možnosti poskytuje také návštěva Pece pod Sněžkou. Cca 3 km vzdálené centrum společenského dění nabízí další sportovní a kulturní vyžití jako například bowling, bobová dráha, lanový park.

Zpět


TOPlist
  Bouda Helena Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Bouda Helena
Ceník ubytování a stravování