Bouda Helena - Poloha, Služby, Okolí

Bouda Helena

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Poloha ve výšce 1100 m.n.m. poskytuje nádherný výhled na širé okolí a zároveň umožňuje dopřávat klidu a užívat luxusu. Vzhledem k dostupnosti objektu zajišťujeme v zimním období transport zavazadel a hostů z parkoviště v Peci pod Sněžkou až do hotelu rolbou nebo na sněžném skútru. V letním období je možnost bezplatného parkování u hotelu.
Vybavení a služby
Bouda Helena poskytuje luxusní ubytování na úrovni ***** hotelu s útulně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, Smart TV, Vysoušečem vlasů, koupelnovou kosmetikou, hotelovým županem a obuví. Dále lyžárna s vysoušeči lyžařské obuvi, Moderní restaurace, Bar s kvalitními víny, Dětská postýlka, Venkovní terasa. Wifi zdarma v celém hotelu. Akceptace platebních karet. V letních měsících parkoviště u hotelu zdarma. Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti hotelu se nachází horní stanice vleku Na Muldě Ski. Po sjezdovkách je možné dojet k pokladnám na Javor nebo Zahrádky. Kolem hotelu vede Krkonošská magistrála a další upravené běžecké tratě. Velké možnosti poskytuje také návštěva Pece pod Sněžkou. Cca 3 km vzdálené centrum společenského dění nabízí další sportovní a kulturní vyžití jako například bowling, bobová dráha, lanový park.
TOPlist