PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Studenov » Bělohradská chata

Bělohradská chata

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou, Studenov
Adresa: 
Studenov 8, Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 228 025
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/belohradska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 55 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Čertova hora

Wi-Fi

Po domluvě

Horská chata s 55 lůžky nacházející se v části Studenov.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Bělohradská chata se nachází v klidné části Studenov obce Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce cca 850-900 mnm, na jižním svahu s nádherným výhledem do údolí a na okolní či méně okolní vrchy (Vlčí vrch, Žalý, Strážník, Vysoké nad Jizerou). Leží v těsné blízkosti sjezdovek skiareálu Studenov, který je vhodný pro lyžování rodin s dětmi či školní skupiny a milovníky... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata skýtá 55 lůžek v jednoduše zařízených pokojích. Sociální zařízení je společné na chodbě. V přízemí objektu se nachází lyžárna/kolárna/kočárkárna, vyhřívaná botárna, jídelna pro hosty využívající našich stravovacích služeb, kuchyň pro ubytované s jídelničkou pro 23 osob a bar, jenž otvíráme dle domluvy a potřeb hostů. Menší skupiny (do 23 osob) si mohou sami... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Od jara do podzimu lze podniknout výlety po turisticky značených trasách například:Ručičky, Dvoračky, Kotelní jámy, Růženčina zahrádka, Vosecká bouda, Pramen Labe, Sněžné jámy, Vrbatova bouda, Srzenica(PL), Mumlavský vodopád, Krakonošova snídaně, Huťský vodopád. V Rokytnici nad Jizerou si můžete projít Pašeráckou stezku, poznávací stezku okolo Rokytnice nad Jizerou,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr.Jan Rybín
Informace poskytnul: Lucie Rybínová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz