Bělohradská chata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bělohradská chata se nachází v klidné části Studenov obce Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce cca 850-900 mnm, na jižním svahu s nádherným výhledem do údolí a na okolní či méně okolní vrchy (Vlčí vrch, Žalý, Strážník, Vysoké nad Jizerou). Leží v těsné blízkosti sjezdovek skiareálu Studenov, který je vhodný pro lyžování rodin s dětmi či školní skupiny a milovníky přírodního sněhu. Kousek od chaty vede žlutá turistická trasa, která Vás dovede na rozcestí Studenov, kde prochází Krkonošská magistrála, která bývá v zimě upravována pro běžkaře a v ostatních měsících slouží turistům či cyklistům.
Vybavení a služby
Chata skýtá 55 lůžek v jednoduše zařízených pokojích. Sociální zařízení je společné na chodbě. V přízemí objektu se nachází lyžárna/kolárna/kočárkárna, vyhřívaná botárna, jídelna pro hosty využívající našich stravovacích služeb, kuchyň pro ubytované s jídelničkou pro 23 osob a bar, jenž otvíráme dle domluvy a potřeb hostů. Menší skupiny (do 23 osob) si mohou sami uvařit v kuchyňce pro hosty. V případě větších skupin lze dohodnout stravování přímo v objektu - snídaně, obědy, večeře. V prvním patře se nachází velká společenská místnost s dětským koutkem, TV ( pro přehrávání filmů či propojení s PC). V další místnosti je možné si zahrát stolní tenis. Na patře se nachází 3 pokoje pro ubytování a jeden apartmán. Apartmán má vlastní sociální zařízení, ložnici s manželskou postelí, kuchyňský kout s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. V druhém patře se nachází celkem 10 pokojů. V celém objektu je 55 lůžek. Sociální zařízení je společné na každém patře. Venku za chatou je posezení s ohništěm.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Od jara do podzimu lze podniknout výlety po turisticky značených trasách například:Ručičky, Dvoračky, Kotelní jámy, Růženčina zahrádka, Vosecká bouda, Pramen Labe, Sněžné jámy, Vrbatova bouda, Srzenica(PL), Mumlavský vodopád, Krakonošova snídaně, Huťský vodopád. V Rokytnici nad Jizerou si můžete projít Pašeráckou stezku, poznávací stezku okolo Rokytnice nad Jizerou, rozhlednu na městské radnici, lanovou dráhu Horní domky a lanové centrum umístěné u spodní stanice LD. V Harrachově můžete navštívit mnoho turistických zajímavostí mezi něž patří například: Sklárna a pivovar Novosad se sklářským muzeem, Hornické muzeum, Lyžařské muzeum, Bobová dráha, Lanové centrum Vertical park, Dětský park u dolní stanice lanovky na Čertovu horu, nafukovací labyrint u horní stanice lanové dráhy na Čertově hoře. Muzea v okolí: Poniklá – muzeum Vánočních ozdob, Jilemnice – Krkonošské muzeum, Vrchlabí – muzeum KRNAP, Jiřetín pod Bukovou – muzeum hraček Rozhledny: Žalý,Štěpánka, U Čápa.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz