TOPlist

Bartošova pec

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Frýdštejn, Ondříkovice
Adresa: 
Ondříkovice 8, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 240 767, 737 413 773
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-483 385 531
Web adresa:
www.ubytovani-cesky-raj.net
www.ceskehory.cz/bartosovapec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Poloha a dosažitelnost

Centrum se nachází v překrásné přírodě na samotě v údolí nedaleko Turnova v oblasti Maloskalska.

Vybavení a služby

Sportovní a rekreační areál. Ubytování je ve 12 pokojích s vlastním sociální zařízením. (1 pokoj je dvoulůžkový, 3 třílůžkové, 1 pětilůžkový, 2 šestilůžkové, 2 osmilůžkové a dále jsou zde 2 apartmány 3+4+2 a 6+2). K dispozici je terasa s kapacitou 60 osob, jídelna pro 50 osob, vinárna s krbem (25 osob), selská jizba – disko sál (50 osob), stolní tenis, billiard,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Jablonec nad Nisou - bazén, sportovní hala, přehrada, muzeum skla... Turnov - muzeum Český ráj, hrady, zámky, skalní města. V nedaleké Malé Skále je pošta, vlaková zastávka, tenisové kurty, bowling, koupaliště a obchod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Český ráj - Bartošova pec, s.r.o.
Informace poskytnul: Lejsek Calvittiová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz