Bartošova pec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Centrum se nachází v krásném, klidném údolí Vazoveckého potoka, v překrásné přírodě na samotě v údolí nedaleko Turnova v oblasti Maloskalska.
Vybavení a služby
Sportovní a rekreační areál. Ubytování je možné v 10 dvou a více lůžkových pokojích a vetřech prostorných apartmánech. Celková kapacita včetně přistýlek je 80 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. V případě větších skupin jsme schopni zajistit další ubytování – 60 lůžek v nedaleké depandanci. Strava je vždy zajištěna na hlavní budově a na depandantu. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře jednotné menu. Možnost výběru jídel a nápojů z menu restaurace Pro sportovni vyžití je k dispozici areál s „beach-volejbalovým“ kurtem, „streetballem“ a venkovním bazénem, stanovištěm pro lukostřelbu a venkovní stolní tenis – vedle jezírka je ohniště s možností grilování. Zapůjčení sportovního vybavení: horská kola, raftové čluny, nářadí pro míčové hry a lukostřelbu. K dispozici jsou tyto společenské prostory: jídelna pro 50 osob spojená s terasou pro 70 osob, vinárna s krbem pro 25 osob, selská jizba – sál pro 50 osob. Bazén s rozměrem 10x4m bezpečnou hloubkou 120cm.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
NABÍDKA VENKOVNÍCH AKTIVIT PATŘÍ MEZI NEJŠIRŠÍ V ČESKÉM RÁJI. Aktivity využíváme hlavně při pobytu škol a firemních akcích. Mezi hlavní aktivity patří sjíždění řeky Jizery na raftových člunech z Malé skály do Dolánek. U škol vodácká abeceda na našem jezírku. Dále geo-caching za použití terenní navigace zn. Garmin. 3-6 stanovišt v lesnatém terénu v okolí penzionu. Koloběžky zajistíme přímo od penzionu. Naše poloha na cyklo a inline stezce, k tomu přímo vybízí. Lezecké aktivity dnes nabízíme na našem lesním lanovém hřišti (2x přemostění, lanovka, dětská lezecká stěna, stezka odvahy po lanech v příkrém lesním terénu). Jsme,ale schopni zajistit I lezecký výcvik na skalách, slanění, přemostění. Jsme jediní v české ráji, kteří disponují laserovou střelnicí - flinty použitelné pro děti i dospělé. Velmi oblíbený je náš minibiatlon s využitím lezecké stěny. Dále lukostřelba - různé druhy luků pro děti i dospělé. Nová nafukovací trampolína - bublina 45m2. Sportovní aktivity zahrnují většinu míčových her. Beach volleyball, streetball a florbal na novém spičkovém povrch Bergo. Kopaná na travnatém hřišti s futsalovými brankami. V areálu je též betonový stolní tenis. Pro menší děti dětský koutek se skluzavkou a houpačkami. Na Bartošově peci, si zkrátka každý může vybrat to své. Při většině aktivit k dispozici odborný instruktor.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz