PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Ondříkovice » Bartošova pec

Bartošova pec

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Frýdštejn, Ondříkovice
Adresa: 
Ondříkovice 8, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 240 767, 737 413 773
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-483 385 531
Web adresa:
www.ubytovani-cesky-raj.net www.ceskehory.cz/bartosovapec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 70 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Skála

Wi-Fi

Po domluvě

Venkovní bazén

Objekt v přírodě na samotě poblíž města Turnova. K dispozici vinárna, selská jizba, terasa. Venkovní bazén, beachvoleybal, streetball, horská kola, rafty, lukostřelba, lze organizovat aktivity lezení, rafting pod dohledem instruktorů. Specialita rožněné sele na venkovním ohništi. Vhodné pro skupiny.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Centrum se nachází v krásném, klidném údolí Vazoveckého potoka, v překrásné přírodě na samotě v údolí nedaleko Turnova v oblasti Maloskalska.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Sportovní a rekreační areál. Ubytování je možné v 10 dvou a více lůžkových pokojích a vetřech prostorných apartmánech. Celková kapacita včetně přistýlek je 80 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. V případě větších skupin jsme schopni zajistit další ubytování – 60 lůžek v nedaleké depandanci. Strava je vždy zajištěna na hlavní budově a na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

NABÍDKA VENKOVNÍCH AKTIVIT PATŘÍ MEZI NEJŠIRŠÍ V ČESKÉM RÁJI. Aktivity využíváme hlavně při pobytu škol a firemních akcích. Mezi hlavní aktivity patří sjíždění řeky Jizery na raftových člunech z Malé skály do Dolánek. U škol vodácká abeceda na našem jezírku. Dále geo-caching za použití terenní navigace zn. Garmin. 3-6 stanovišt v lesnatém terénu v okolí penzionu.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Český ráj - Bartošova pec, s.r.o.
Informace poskytnul: Lejsek Calvittiová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz