PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Baďurka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Branná, Šléglov
Adresa: 
Branná, Šléglov - Kronfelzov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 325 659
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.badurka.cz www.ceskehory.cz/badurka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 735 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Branná

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

3km na sever od Branné leží osada Kronfelzov v tichém a klidném prostředí. Původní obyvatelé opustili osadu po r. 1945 a objekty dnes slouží k rekreačním účelům. Chalupa je vybavena veškerým potřebným zařízením pro pobyt hostů. Kuchyňské linky, lednice, sporáky, nádobí, teplá voda, WC a sprchy.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Všeobecně o lokalitě Kronfelzov – Branná: Kronfelzov je osada, ležící v blízkosti obce Branná. Tato leží nad stejnojmennou říčkou v Brannenské vrchovině v okrese Šumperk. Vznikla spolu s gotickým hradem Goldenstein – Kolštejn postaveném v r. 1301 na ochranu „Jantarové stezky“ a zlatých dolů v okolí hradu. Na zřícenině byl v roce 1597 postaven renesanční zámek... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vozovka je celoročně sjízdná až k objektu. Odbočka doleva za Brannou (za křížem a modřínem). V zimním období je cesta udržována plužením. Uprostřed lesa v kopci je připravena lopata, kbelík a bouda s pískem. Doporučujeme mít připraveny sněhové řetězy a lopatu. Parkování přímo u chalupy Vytápění ústředním topením a akumulačními kamny, společenská místnost s krbem, TV,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LETNÍ POBYT - Kronfelzov leží na turisticky značených cestách směrem na Paprsek, Ostružnou, Petříkov, Ramzovou, Brannou, Staré Město, Kralický Sněžník. Můžete navštívit město a Priesnitzovy lázně v Jeseníku, Šumperk. Ve Velkých Losinách je termální koupaliště, poslední ruční papírna v Českých zemích a zámek. Zlatý Chlum, Čertovy kameny, v Lipové jeskyně Na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Oto Baďuřík
Informace poskytnul: Oto Baďuřík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz