TOPlist

Apartmány Valašsko

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Velké Karlovice ev. č. 328
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 177 788
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pobyt-karlovice.cz
www.ceskehory.cz/pobyt-karlovice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 13 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  598 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Velké Karlovice počasí Velké Karlovice

Razula hlásí 45 - 55 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nacházejí v samostatné budově v areálu Lésková u lesa. Vedle areálu vede upravovaná běžkařská trasa. Jsou dobře dostupné v létě i v zimě osobním autem. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400m, vlak 5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou NADSTANDARDNĚ ZAŘÍZENÉ a útulné. Vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl, TV, DVD, kávovar s kapslemi Nespresso, kvalitní postele a lůžkoviny. K budově náleží i stavba pro úschovnu kol a lyží. Vytápění je podlahové s možností si zatopit i v krbových kamnech. • Apartmán "JAVORNÍČEK" (3+kk) - 2 ložnice každá pro 2 osoby, koupelna se sprchovým... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V docházkové vzdálenosti hosté najdou wellness, restaurace, minipivovar, v létě dětský park Razulák, v zimě sjezdovku Razula, upravenou běžeckou trať přímo u budovy apartmánu, turistické trasy, obchod.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Petr Tichý
Informace poskytnul: Dana Tichá
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz