TOPlist

Apartmány Valašsko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí v samostatné budově v areálu Lésková u lesa. Vedle areálu vede upravovaná běžkařská trasa. Jsou dobře dostupné v létě i v zimě osobním autem. Autobusová zastávka je vzdálena cca 400m, vlak 5km.
Vybavení a služby
Apartmány jsou NADSTANDARDNĚ ZAŘÍZENÉ a útulné. Vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl, TV, DVD, kávovar s kapslemi Nespresso, kvalitní postele a lůžkoviny. K budově náleží i stavba pro úschovnu kol a lyží. Vytápění je podlahové s možností si zatopit i v krbových kamnech. • Apartmán "JAVORNÍČEK" (3+kk) - 2 ložnice každá pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací část se sedačkou, kuchyňským koutem a jídelním stolem. • Apartmán "JAVORNÍK" (4+kk) - 3 ložnice pro 2, 3 a 4 osoby, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC v přízemí i 1.patře, obývací část se sedačkou, kuchyňským koutem a jídelním stolem, terasa. • Všechny naše apartmány jsou vybavené PRO DĚTI: nočník, WC sedátko, jídelní židlička, cestovní postýlka s matrací, dětské nádobí, hry, hračky, knihy, pohádky na DVD, boby... Nic nemusíte vozit a děti budou nadšené. V zimě je nutné počítat s tím, že si sníh hosté odklízejí před budovou sami.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V docházkové vzdálenosti hosté najdou wellness, restaurace, minipivovar, v létě dětský park Razulák, v zimě sjezdovku Razula, upravenou běžeckou trať přímo u budovy apartmánu, turistické trasy, obchod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz