TOPlist

Apartmány U Potoka

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Dolní Moravice
Adresa: 
Horní Moravice 17, 18
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 722 892
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanyupotoka.cz
www.ceskehory.cz/apartmanyupotoka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Dolní Moravice - Avalanche počasí Dolní Moravice - Avalanche

M. Morávka - Karlov hlásí 50 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Last Minute

Termín: 11.1.2020 - 25.1.2020
   • 3x 8-lůžkový apartmán 1400,- /apartmán/noc
Poznámka: Ceny jsou od 1400 Kč/apartmán/noc. Jsou počítány dle počtu osob v apartmánu. K ceně se připočítává rekreační poplatek.
Termín: 1.2.2020 - 8.2.2020
   • 1x 5-lůžkový apartmán 10000,- /apartmán/týden
Poznámka: K ceně se připočítává poplatek z ubytování. Cena je počítána dle počtu osob v apartmánu.
Termín: 8.2.2020 - 15.2.2020
   • 2x 8-lůžkový apartmán 10000,- /apartmán/týden
Poznámka: Ceny jsou od 10 000 Kč/apartmán/týden. Jsou počítány dle počtu osob v apartmánu. K ceně se připočítává poplatek z ubytování.

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány u Potoka nabízí celoroční ubytování v srdci Jeseníků v obci Dolní Moravice. Pro milovníky lyžování - lyžařská střediska Avalanche, Kopřivná, Čerťák a Karlov jsou 1,5-6 km daleko. Pro turisty a cyklisty je zde spousta možností, kam vyrazit. Adresa: Horní Moravice 18, Dolní Moravice, 795 01. GPS: 49°58'52.539"N, 17°18'10.774"E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V apartmánu (pro 6 - 8 osob) naleznete dvě ložnice (2 až 3 lůžka), obývací pokoj s mezonetovým podkrovím a TV, vybavený kuchyňský kout , koupelnu s WC a prostornou předsíň, kde je skříň pro ukládání lyží . Ke každému apartmánu také náleží venkovní posezení se zahradním nábytkem a grilem, které je přístupné přímo z obývacího pokoje. V kuchyňském koutu je... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Koupání - vlastní venkovní bazén, nebo v Aquaparku v Bruntále (10 km). Lyžování - lyžařská střediska jsou vzdálena od 1,5 km do 6 km. Vybavená 6 pohodlnými lanovkami, množstvím vleků a pásů pro začínající lyžaře. Pro všechny střediska platí jeden skipas. K dispozici jsou sjezdovky všech náročností. Běžky - 50 m od apartmánů je přístup na jednu z běžeckých tratí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Easy Control Morava
Informace poskytnul: Zahradníková Romana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz