TOPlist

Apartmány u lanovky

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Čenkovice
Adresa: 
SKI KLUB Česká Třebová
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 876 964
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
skict.cz/ubytovani/apartmany/
www.ceskehory.cz/skict
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Čenkovice počasí Čenkovice

Buková hora - Čenkovice hlásí 25 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický

"Apartmány u lanovky" jsou v těsné blízkosti (cca 20m) nástupní stanice dvousedačkové lanovky na Bukovou horu. Díky propojení areálů Skiparku Čenkovice a Skiparku Červená Voda na obou stranách Bukové hory bydlíte v centru jednoho z nejmodernějších českých skiresortů.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

GPS apartmánu: 50.01391N, 16.69526E. Obec Čenkovice se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v nadmořské výšce 720m n.m. Obec je snadno dostupná z hlavních silničních tahů Praha-Hradec Králové-Šumperk-Ostrava, silnice č.11 a Brno- Svitavy-Lanškroun, silnice č.43. Viz mapa Google na stránkách SKIKKLUBU. Čenkovice jsou známé jako lyžařské středisko. Obec ... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý apartmán má vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Ve všech apartmánech je TV, možnost připojení na internet, WiFi zdarma. Lyžárna je umístěna přímo v objektu, kde je pro každý apartmán uzamykatelná skříň na lyže a vybavená vysoušečem lyžařských bot. Společenská místnost-herna

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Apartmány se nachází v centru lyžařského střediska, přímo u nástupu na dvousedačkovou lanovku na Bukovou horu. V letním období jsou tu k dispozici cyklotrasy, možnost travního lyžování, nedaleko objektu je menší hřiště, tenisový kurt, minigolf, dětský koutek s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou. Možnost houbaření. Obnovená Kramářova chata na Suchém vrchu... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SKIKLUB Česká Třebová
Informace poskytnul: Miloslav Zoubele
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz