PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Janské Lázně » Apartmány U Kamínku

Apartmány U Kamínku

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
Krkonošská 347, 542 25 Janské Lázně
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 460 243
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmany-janske-lazne.cz www.ceskehory.cz/ukaminku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá Hora

počasí Janské Lázně

Černá hora - J.Lázně hlásí 30 - 110 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme nové Apartmány U Kamínku v Janských Lázních. Každý apartmán má vlastní soc. zařízení, TV-SAT, lednici, mikrovlnnou troubu, vařič, rychl. konvici. Wifi a parkoviště zdarma u objektu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme nové Apartmány U Kamínku v Janských Lázních. Apartmány jsou v dobré dosažitelnosti do centra, cca 300m. Parkování u apartmánů je zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o nově postavené dva apartmány- třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, varnou deskou, digestoří. Každý apartmán je pro 3 osoby. Vrchní apartmán má balkon. Připojení wifi zdarma. Celý objekt je nekuřácký.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Apartmány U Kamínku v Janských Lázních je ideální místo pro Váš pobyt. Janské Lázně nabízejí spoustu možností jak trávit volný čas. Ať už se rozhodnete pro náročnější turistiku, nebo jen vycházky po okolí,krajinou a okolím budete nadšeni. Výlet na Černou horu osmimístnou kabinovou lanovou dráhou, návštěva Černohorského rašeliniště, nebo pěší výlet z Černé hory do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Kotroušová
Informace poskytnul: Hana Kotroušová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz