Apartmány U Kamínku - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány U Kamínku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme nové Apartmány U Kamínku v Janských Lázních. Apartmány jsou v dobré dosažitelnosti do centra, cca 300m. Parkování u apartmánů je zdarma.
Vybavení a služby
Jedná se o nově postavené dva apartmány- třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, varnou deskou, digestoří. Každý apartmán je pro 3 osoby. Vrchní apartmán má balkon. Připojení wifi zdarma. Celý objekt je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmány U Kamínku v Janských Lázních je ideální místo pro Váš pobyt. Janské Lázně nabízejí spoustu možností jak trávit volný čas. Ať už se rozhodnete pro náročnější turistiku, nebo jen vycházky po okolí,krajinou a okolím budete nadšeni. Výlet na Černou horu osmimístnou kabinovou lanovou dráhou, návštěva Černohorského rašeliniště, nebo pěší výlet z Černé hory do Pece pod Sněžkou pro Vás bude příjemným zážitkem. Děti mohou využít dětské hřiště vzdálené 50m o Apartmánů u Kamínku, kde je i minigolf. V dosahu též lanový park, STEZKA V KORUNÁCH STROMU, krytý termální bazén. Pro milovníky zimních sportů jsou Janské Lázně naprosto ideální. Sjezdové tratě patří k nejdelším v České republice. V Janských Lázních je několik půjčoven sportovních potřeb, lyžařské školy.
TOPlist