Apartmány U Kamínku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme nové Apartmány U Kamínku v Janských Lázních. Apartmány jsou v dobré dosažitelnosti do centra, cca 300m. Parkování u apartmánů je zdarma.
Vybavení a služby
Jedná se o nově postavené dva apartmány- třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, varnou deskou, digestoří. Každý apartmán je pro 3 osoby. Vrchní apartmán má balkon. Připojení wifi zdarma. Celý objekt je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmány U Kamínku v Janských Lázních je ideální místo pro Váš pobyt. Janské Lázně nabízejí spoustu možností jak trávit volný čas. Ať už se rozhodnete pro náročnější turistiku, nebo jen vycházky po okolí,krajinou a okolím budete nadšeni. Výlet na Černou horu osmimístnou kabinovou lanovou dráhou, návštěva Černohorského rašeliniště, nebo pěší výlet z Černé hory do Pece pod Sněžkou pro Vás bude příjemným zážitkem. Děti mohou využít dětské hřiště vzdálené 50m o Apartmánů u Kamínku, kde je i minigolf. V dosahu též lanový park, STEZKA V KORUNÁCH STROMU, krytý termální bazén. Pro milovníky zimních sportů jsou Janské Lázně naprosto ideální. Sjezdové tratě patří k nejdelším v České republice. V Janských Lázních je několik půjčoven sportovních potřeb, lyžařské školy.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz