PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Stožec » Apartmány Tina a Zdenka - Stožec

Apartmány Tina a Zdenka - Stožec

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Stožec
Adresa: 
Stožec 7
Web adresa:
www.ceskehory.cz/tina-stozec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Stožec

Wi-Fi

Ubytování ve dvou moderně zařízených apartmánech v kompletně zrekonstruovaném apartmánovém domě. Hostům je k dispozici parkovací stání, uzamykatelná sklepní kóje k úschově lyží nebo kol, kvalitní wi-fi připojení. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s možností vaření, koupelnou a terasou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Tina a Zdenka se nacházejí přímo v šumavské obci Stožec, v srdci Národního parku Šumava, na krásném a klidném místě, mimo velký turistický ruch, avšak s úžasnými možnostmi vyžití. Apartmány jsou kousek od vlakové či autobusové zastávky. V místě jsou dostupné služby, jako restaurace, kavárna, prodejna potravin, infocentrum.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Oba apartmány jsou moderně a komfortně vybaveny: kuchyňská linka (lednice, sporák, MW trouba. varná konvice, veškeré nádobí pro vaření i stolování) - vlastní koupelna se sprchou a WC - terasa s posezením - TV Smart s DVBT2 - kvalitní wi-fi připojení. - hotelové prádlo (povlečení, ručníky, osušky, předložka do koupelny a utěrka) - vyhrazené parkovací stání ke... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Aprtmány Tina a Zdenka leží v srdci nádherné šumavské přírody, pod horou Stožec. Je zde spousta příležitostí k rekreačnímu i sportovnímu vyžití: šumavské cyklotrasy - upravované běžecké stopy - krásné lesy plné borůvek a hub - zastávka vlaku směr Nové údolí (převoz kol) - zastávka šumavského autobusu (cyklobus,doprava do ostatních částí Šumavy) - krásná... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Viva Bohemia agency s.r.o.
Informace poskytnul: Zdeňka Řeháčková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz